Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1

    Domyślnie Szkoły fotograficzne Kraków

    Szukam szkoły (studium policealnego) z uprawnianiami szkoły publicznej. zależy mi na tym aby zdobyć tytuł fototechnika.
    Poza znanymi obiła mi się szkoła z daszyńskiego 3- "Fototechnik".
    możecie coś o niej powiedzieć albo jakaś polecić z Krakowa?

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez alexsob Zobacz posta
    Szukam szkoły (studium policealnego) z uprawnianiami szkoły publicznej. zależy mi na tym aby zdobyć tytuł fototechnika.
    Poza znanymi obiła mi się szkoła z daszyńskiego 3- "Fototechnik".
    możecie coś o niej powiedzieć albo jakaś polecić z Krakowa?
    Niestety nie pomogę, ale tak tylko zapytam - do czego Ci potrzebny tytuł Fototechnika?

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez S4INT Zobacz posta
    Niestety nie pomogę, ale tak tylko zapytam - do czego Ci potrzebny tytuł Fototechnika?
    Sam sobie zadaje takie pytanie . na pewno zależy mi na tym żeby poprawić efekt i jakość wykonywanych zdjęć, kompozycja, ekspozycja, fotografia kreatywna.

  4. #4

    Domyślnie

    To raczej polecałbym w takim razie Akademie Fotografii - z tym, że to już płatne.

  5. #5

    Domyślnie

    Platne szkoly fotografii - niczego sie tam nie nauczysz. Polecam google i wlasne eksperymentowanie.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Locter Zobacz posta
    Platne szkoly fotografii - niczego sie tam nie nauczysz.
    Jakieś doświadczenia?

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez alexsob Zobacz posta
    Sam sobie zadaje takie pytanie . na pewno zależy mi na tym żeby poprawić efekt i jakość wykonywanych zdjęć, kompozycja, ekspozycja, fotografia kreatywna.
    w szkole o kierunku fototechnika nauczysz się więcej o technikaliach, procesach chemicznych, odczynnikach niż o kreatywnej fotografii. Kup sobie duzo albumów i oglądaj.

    Jak powiedział kiedys Mark Twain - "szkoła zawsze przeszkadzała mi w kształceniu się". I tego sie trzymaj w tym konkretnym przypadku.

  8. #8

    Domyślnie

    Z opinii zasłyszanych - ponoć znacznie więcej dają kierunki malarskie ale to już raczej regularne studia.

  9. #9

    Domyślnie

    Witam

    Potwierdzam słowa kolegów, z kierunku Fototechnik poza ciemnia niczego się nie dowiesz, to już chyba lepiej kupić w antykwariacie książkę "Fototechnika" Gerharda Teichera. Z niej się więcej dowiesz niż niz na tym kierunku. A jeżeli chcesz robić po prostu lepsze zdjęcia to za aparat i w plener.

    Pozdrawiam
    Nikon Canon Zenit i dwa Fiedy

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez S4INT Zobacz posta
    Jakieś doświadczenia?
    Rok w warszawie, wywaliłem 4k pln = gówno sie nauczylem.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •