Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1

    Domyślnie Rowerowo - D300s

    kolejne wideo, które zrobiłem swoim Nikonem.
    Wykorzystałem Manfrotto Super Clamp, żeby przymocować aparat w różnych miejscach. Pewnie łatwiej byłoby,
    gdybym zainwestował w kamerkę GoPro Hero albo Contour HD, ale jak się nie ma, to trzeba improwizować
    Po raz kolejny zapraszam do obejrzenia i oceny.

  2. #2

    Domyślnie

    pies na końcu najlepszy

  3. #3

    Domyślnie

    filmik ok odważne posunięcie jak na taki ciężki zestaw, psiak bardzo fajny.
    D700+50mm f1.8G+Di866

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adrian3202 Zobacz posta
    jak na taki ciężki zestaw
    Jak przymocowałem z tyłu roweru to nie było problemu, ale jak już aparat był na amortyzatorze, to czułem że mnie
    ściąga na lewą stronę

    Mój pies dziekuje

  5. #5

    Domyślnie

    Chyba nawet bardziej mi się podoba niż ten film nakręcony z samochodu (przynajmniej mniej się trzęsie).

  6. #6

    Domyślnie

    Pies najlepszy! Widząc Twój rower aż wyczyściłem swój przed wiosennym szaleństwem (minio że do wiosny jeszcze troche). Jeśli można wiedzieć, to jak mocowałeś aparat do samochodu przy filmie offroad? Bardzo fajne video, ale do takich rzeczy jak wszyscy piszą, coś tańszego niż d300s, szkoda sprzętu
    | D7000 | 50 f1.8G | 50 f2,0 | 80-200 f3.5 | wiele pierdół
    FOTOGRAFIA NA FACEBOOKU

  7. #7

    Domyślnie

    Zrobiłem sobie mocowanie z przyssawki do przenoszenia szyb i Manfrotto Superclamp z gwintem 1/4 cala i zamocowałem na tym aparat. A co do sprzętu, to jak mi upadł z samochodu, to nawet zarysowania nie było, tylko obiektyw rozwaliłem. I tak na prawdę, taniej było kupić kamerkę do sportów ekstremalnych niż płacić za naprawę szkła.

  8. #8

    Domyślnie

    Mariusz_eS: Możesz zrobić zdjęcie tej przystawki z Manfrotto Superclamp? Mam w planie zmontować taki zestaw. Co było powodem upadku? Superclamp wyczepił się z przyssawki czy może przyssawka odczepiła się od karoserii? Pytam bo zastanawiam się nad jakością przyssawki, są takie za 50 zł i za 300 i więcej z pompką.

  9. #9
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Z marketu masz te ssawki? Bo tu nie chodzi o ilosc tylko o jakosc... pojedyncza ssawka z pompka (np. Avenger z B&H) jest lepsza niz 3-punktowa zaciskowa jak tu.

  10. #10

    Domyślnie

    Mariusz_eS: Dzięki serdeczne za odpowiedź.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •