Close

Strona 11 z 12 PierwszyPierwszy ... 9101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 115
  1. #101
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    Niestety obawiam się, że cały nakład pojechał do Łodzi. Ja też nie przechwyciłem żadnego kalendarza, a miałem zamiar wziąć kilka. Nawet ich nie widziałem.
    Pewnie zorganizuje jakies zamówienie grupowe. Czekam aż admin poda cene.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  2. #102

    Domyślnie

    No ale przed Gwiazdką to chyba kalendarze już będą dostępne?
    Po v.2011 chętnie zaopatrzę się w v.2012.
    Nawet moją żonka która dosyć sceptycznie zapatruje się na wszelakiej maści kalendarze stwierdziła ostatnio że "szkoda będzie ten kalendarz zdejmować ze ściany... " - chodziło o v.2011.
    Więc kalendarz na rok 2012 praktycznie to "muszę" zakupić coby puste miejsce zapełnić.
    same klamoty...

  3. #103
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    Lada chwila admin powinien założyć watek z zamówieniami. Rozmawiałem z nim wczoraj, wychodzi ze szpitala, jak będzie w domu (lepszy dostęp do netu) to wtedy sam napisze co i jak.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  4. #104

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zuto Zobacz posta
    No ale przed Gwiazdką to chyba kalendarze już będą dostępne?
    Po v.2011 chętnie zaopatrzę się w v.2012.
    Nawet moją żonka która dosyć sceptycznie zapatruje się na wszelakiej maści kalendarze stwierdziła ostatnio że "szkoda będzie ten kalendarz zdejmować ze ściany... " - chodziło o v.2011.
    Więc kalendarz na rok 2012 praktycznie to "muszę" zakupić coby puste miejsce zapełnić.
    Dokładaj jeden na drugi, a po kilku latach będzie ładna fotoksiążeczka.

  5. #105

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mOSAd Zobacz posta
    Dokładaj jeden na drugi, a po kilku latach będzie ładna fotoksiążeczka.
    hehehe... jest tylko jeden "problem". Za mały "gwoźdźiunek" mam w ścianie i nie wiem czy udźwignie całą dekadę.
    Z kolei wymiana na większy odpada... nie chce mi się, mam awarsję do wbijania gwoździ, wiercenia kołków itp. Musi zostać ten malutki który już jest.
    same klamoty...

  6. #106

    Domyślnie

    Kochani, już się odmeldowałem. Postaram się żeby jutro cała kalkulacja zawisła na gwoździu, znaczy się na forum. Myślę też że i stosowny baner zamieścimy. Na święta każdy kto zdąrzy zamówić, dostanie swój egzemplarz. Mogę Was tylko zapewnić że warto bo jest piękny!

  7. #107

    Domyślnie

    Może gdzieś przeoczyłem, za co przepraszam, ale czy znany jest już format kalendarza? Będzie taki sam jak w zeszłym roku?
    Mój blog o fotografii Fotograf ślubny trójmiasto

  8. #108

    Domyślnie

    Hej, poproszę jeden. Piotr co z ceną?
    FUJI X-T3/18-55/35 1.4

  9. #109

    Domyślnie

    Jest jakaś orientacyjna cena? Ktoś wie, jaka była dla kalendarza 2011?
    D700+Grip
    N28 1,8G | N50/1,8D | N85/1,8D | SB 700

    D5200+18-55

  10. #110

    Domyślnie

    Cena kalendarza z 2011 jest w wątku o tym kalendarzu.
    FUJI X-T3/18-55/35 1.4

Strona 11 z 12 PierwszyPierwszy ... 9101112 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •