Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28
  1. #1

    Domyślnie Luźno, jesiennie, w lesie [by remiksson]

    Ponownie witam Was po przerwie. Tym razem chciałbym zaprezentować sesję z uroczą Natalią (gościła już wcześniej na łamach forum) podczas luźnego jesiennego wypadu do lasu. Sesja nie miała z góry ustalonej tematyki. Stylizację i rekwizyty poznałem dopiero na miejscu, a i po lesie nie wiedziałem czego się spodziewać, póki doń nie zajrzałem
    Zapraszam serdecznie do oglądania, komentowania i wyrażania cennych uwag i spostrzeżeń Enjoy!

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    7.

    8.
    http://facebook.com/fotomagik
    D700 + N70-200/2.8 + N20/2.8 + N50/1.8 + N85/1.8 + N135/2.8 + S15/3.5 + SB900 i kilka innych pierdół

  2. #2

    Domyślnie

    Zgodzę się że masz super mega obiektywy. Ale moje pytanie brzmi. To one robią to coś co się ze skórą dzieje???

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PrzemQs Zobacz posta
    Zgodzę się że masz super mega obiektywy. Ale moje pytanie brzmi. To one robią to coś co się ze skórą dzieje???
    A co Twoim zdaniem się niby ze skórą dzieje?
    http://facebook.com/fotomagik
    D700 + N70-200/2.8 + N20/2.8 + N50/1.8 + N85/1.8 + N135/2.8 + S15/3.5 + SB900 i kilka innych pierdół

  4. #4
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    04 2011
    Miasto
    Grudziądz/Warszawa
    Posty
    125

    Domyślnie

    Amazing! Bardzo mi się podoba...

  5. #5

    Domyślnie

    Bardzo fajna seria.
    ot pstrykam....

  6. #6

    Domyślnie

    Genialne.
    Powiedz czym świeciłeś,bo na 2 widzę na pasku odbicie,był tylko flesh czy coś jeszcze?
    Ostatnio edytowane przez luki29 ; 08-11-2011 o 15:42

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez luki29 Zobacz posta
    Genialne.
    Powiedz czym świeciłeś,bo na 2 widzę na pasku odbicie,był tylko flesh czy coś jeszcze?
    tylko flesz, a dokladnie moj standardowy zestaw na sesje: SB900 na statywie + softbox 60x60cm
    http://facebook.com/fotomagik
    D700 + N70-200/2.8 + N20/2.8 + N50/1.8 + N85/1.8 + N135/2.8 + S15/3.5 + SB900 i kilka innych pierdół

  8. #8
    Oszczędny w słowach Awatar m_are_ks
    Dołączył
    06 2010
    Miasto
    Wrocław/Poznań
    Posty
    135

    Domyślnie

    Oczy są jakieś hipnotaising nie rozumiem tylko tego "koca termicznego" na ostatnich zdjęciach. Aż się prosi żeby pokazać te piękne nogi
    ...to jest tylko moje zdanie.
    Wszyscy wiedzą, że nie da się czegoś zrobić. Wtedy przychodzi ktoś kto tego nie wie i to robi.

  9. #9

    Domyślnie

    Zdjęcie ze zniczem ? Hmmmm....
    D610, V1, FM2n

  10. #10

    Domyślnie

    Trójeczka najlepsza moim zdaniem. To fajne zdjęcie - świetnie zaświecone oczy. Szósteczka to dobry profil, ale nie do końca tu wszystko się zgrało (brak bliku w dalszym oku, zbyt sztuczna mina i ciut dziwne trzymanie światełka). Brak oczywistego ujęcia, czyli kobiety, oświetlającej sobie drogę, biegnącą przez mroczny las. Czyli w wyciągniętej ręce. Ale pewnie to dziwnie wyglądało. A może tak mała latarenka się do tego średnio nadaje po prostu.
    Niekoniecznie lubię jasno seledynową skórę w światłach, ostatnio S4INT też pokazywał w tym duchu wołane zdjęcia. Ale to już gusta.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •