Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1

    Domyślnie The Commute - D300s



    Testowałem mocowanie aparatu do samochodu własnej roboty, nakręciłem trochę materiału, pomontowałem.
    Efekt widoczny w linku. Zapraszam do oceny

  2. #2

    Domyślnie

    Boskie musiały być miny ludzi

    Co tu dużo mówić, niestety, ale obraz trzęsie (urok naszej ojczyzny), technicznie okej, ale działaj dalej

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez TMB Zobacz posta
    Boskie musiały być miny ludzi

    Co tu dużo mówić, niestety, ale obraz trzęsie (urok naszej ojczyzny), technicznie okej, ale działaj dalej
    Będę działał dalej To był pierwszy raz, kiedy zamontowałem aparat na samochodzie. Mój nikon był wtedy z gripem co dodatkowo zwiększało wstrząsy. Później sprawdzałem z aparatem bez gripa, środek ciężkości był niżej, więc nie trzęsło "aż tak"

    Co do min przechodniów czy innych kierowców, to faktycznie niektóre bezcenne

  5. #5

    Domyślnie

    Efekt fajny. Widzę, że samyang "robi robotę"

  6. #6

    Domyślnie

    Fajnie!
    Przy rowerze również mi się podobało

  7. #7

    Domyślnie

    To jeszcze wrzucę wideo z wczoraj.
    I tu ostrzeżenie: lepiej zainwestować jednak w jakąś lekką i małą kamerkę do sportów ekstremalnych.
    Podczas kręcenia aparat w pewnym momencie się odczepił. Nic się z nim nie stało, nawet żadnej ryski, ale obiektyw niestety nie
    przetrwał kontaktu z ziemią.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz_eS Zobacz posta
    To jeszcze wrzucę wideo z wczoraj.
    Ale czemu "offroad" jest "on road" ?
    NIKON Coolpix S510

  9. #9

    Domyślnie

    Bo to tylko sprawia wrażenie, że jest drogą:P

  10. #10

    Domyślnie

    fajne jak na pierwszy raz, D300s ma ograniczenie co do długości nagrywanego materiału tak jak d90? Jak wyzwalałeś nagrywanie, ręcznie? ja niedawno testowałem też podczas jazdy, ale z ręki i zza okna
    jednak jeżeli chodzi o jakość i ostrość to kiepsko to w tych naszych puszkach wygląda w porównaniu do C.
    _____
    D90 | D500

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •