Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Hard case

  1. #1

    Domyślnie Hard case

    Hi,

    Szukam pomyslu na tania hard case w ktorej molbym trzymac caly moj sprzet i latwo przetransportowac samochodem.


    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    OBI. Komplet 3 skrzyń pseudo aluminiowych. Jak kupowałem to były po ok 270,00. Wożę w nich połowę studia foto.

  3. #3

    Domyślnie

    Kumpel też używa marketowych, do tego wykleja dokładnie pod sprzęt wnętrze pociętą karimatą.
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  4. #4

    Domyślnie

    Peli. Kosztowalo ale to byl jeden z najlepszych zakupow w zyciu. Wykonane idealnie, wieczysta gwarancja, absolutny spokoj kiedy moja walizka spada ze schodow. Warto.

    http://vantoro.pl/skrzynie.phtml?cat_category_id=7

    Btw. 1510 to najwieksza na kolkach ktora wchodzi na poklad jako podreczny, a i laptop do 13" wchodzi pod pokrywe

  5. #5

    Domyślnie

    wlasnie myslalem o PELI. Skrzynki wygladaja solidie i to taki zakup na cale zycie. Ktorej uzywasz?

  6. #6

    Domyślnie

    O kurcze, chyba nieźle staniały.
    Jeżeli masz taki budżet, to Peli jest poza konkurencją.
    A taką 1510 to chyba sam sobie sprawię
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez deimon Zobacz posta

    Szukam pomyslu na tania hard case.......
    co niby równa się Peli. Chyba wprowadzasz ludzi w błąd zadając takie pytanie.

  8. #8

    Domyślnie

    no dobra, slowo "tania" przeoczylem. 1510 jaka mam kosztuje tysiaka, ale oszczedzila juz kilkanascie kolejnych ktore pewnie wydalbym na serwis

  9. #9

    Domyślnie

    Vanguard jest sporo tańszy a myślę, że wcale nie gorszy.

    http://www.vanguardworld.com/index.p...15-79-172.html
    Kosztuje około 200 zł. Są i większe modele, oczywiście trochę droższe, ale ceny Pali przy Vanguardzie to normalnie kosmos.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •