Close

Strona 55 z 57 PierwszyPierwszy ... 5455354555657 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 541 do 550 z 567

Wątek: Fotoksiążka

  1. #541
    mantra
    Gość

    Domyślnie

    Moim zdaniem warto zainwestować w grubą, dobrej jakości okładkę, aby przetrwała lata.

  2. #542

    Domyślnie

    Witam czy zamawiał ktoś fotoksiążkę z www.myselfbook.pl? Jak wygląda wykonanie? Z góry dzięki za odp.

  3. #543

    Domyślnie

    Czy ktoś wie, które z firm robiących fotoksiążki mają sensowny program offline?

    Próbowałem już:
    1. Myselfbook - ale program mi nie działa,
    2. CEWE - program OK, ale chciałem spróbować inną firmę,
    3. Lumabook - nie mogę znaleźć kilku podstawowych funkcjonalności m.in. zmiana wielkości zdjęcia z zachowaniem proporcji

  4. #544

    Domyślnie

    Saal - mnie ich program odpowiada.
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  5. #545

    Domyślnie

    Dziękuję za podpowiedź. Nad Saal-Digital zastanawiałem się, ale są sporo drożsi innych firm i mają "przycięty" format A4 (28x19).

    Myślałem, że wybranie firmy do zrobienia kilku fotoksiążek będzie łatwiejsze. Zależy mi na:

    1. Program offline - wystarczy, aby miał podstawowe funkcje np. zachowanie proporcji, wyrównanie kilku zdjęć, formatowanie pól tekstowych, itp
    2. Żeby można było zamówić fotoksiążki w różnych standardach z tego samego materiału (pliku) np. na papierze fotograficznym na półkę oraz wydruk cyfrowy na prezenty
    3. Zadowalająca jakość wydruku (zapewne zależne od wybranego papieru oraz używanych maszyn)
    4. Pełny format A4 poziom - 30x221
    5. Cena - nie musi być najniższa, powiedzmy że średnia - jakieś 100-130zł/30str + 3-4zł/2 dodatkowe strony

  6. #546
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  7. #547

    Domyślnie

    Dziękuję za link. Artykuł świeżutki z dzisiaj
    Dowiedziałem się że w programie offline dla Lumabook jednak są opcję typu zmiana wielkości z zachowaniem proporcji, wyrównanie kilku zdjęć. Pierwsze trzeba zrobić z Shift.

    Do tego ciekawa porada odnośnie drukowania fotoksiązki albo albumu z tego samego materiału (wymaganie z pkt.2 na mojej liście):
    - projektujemy pod fotoksiązkę - pierwszą (po tzw. rozbiegówce) i ostatnią stronę robimy tak, aby można było je usunąć (np. dajemy tylko jakiś tekst lub zostawiamy pustą).
    - zamawiamy tańczą wersję fotoksiążki
    - kopiujemy projekt fotoksiążki i usuwamy w nim te 2 strony
    - zamawiamy droższą wersję fotoksiążki (a w zasadzie fotoalbum)

  8. #548

    Domyślnie

    Witam,

    Jakie firmy polecacie do wydruku albumow z okladka z materialu lnianego i papierem serii art ? Cos podobnego do Krukbook ?

    Dzieki.

  9. #549

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kevinbray Zobacz posta
    Witam,

    Jakie firmy polecacie do wydruku albumow z okladka z materialu lnianego i papierem serii art ? Cos podobnego do Krukbook ?

    Dzieki.
    Jeśłi w Polsce to krukbook myślę że spełni Twoje perwersje
    Jeśi za granicą - to napisz ile stron i jaki masz budżet. Wiele firm ma naprawdę BARDZO wysokie ceny za takie opcje...
    W Itaii drukowąłem kiedyś album - 210 stron, piękna okładka zapłaciłem 1700 EUR...
    Papier "ART" atrowi nierówny, ceny oprawy i okłądek tak samo... Napisz co chcesz to bardziej konkretnie pomogę.
    Pozdrawiam.
    Piotr
    Leica M9 + MP + Summilux 35/1.4 ASPH + Noctilux 50/0,95

  10. #550

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kevinbray Zobacz posta
    Witam,

    Jakie firmy polecacie do wydruku albumow z okladka z materialu lnianego i papierem serii art ? Cos podobnego do Krukbook ?

    Dzieki.
    Najlepszefoto.pl - Fotoksiążka Pro drukowana 7-o kolorowym HP Indigo na papierze Mohawk Eggshell

Strona 55 z 57 PierwszyPierwszy ... 5455354555657 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •