Close

Strona 54 z 57 PierwszyPierwszy ... 4445253545556 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 531 do 540 z 567

Wątek: Fotoksiążka

  1. #531

    Domyślnie

    Mam pytanie z innej beczki ale w tematyce fotoksiazek/fotoalbumow. Mam zamiar wydrukowac album z wakacji.
    Jednak podczas edycji czesc z nich jest czarno biala a czesc w kolorze. Kilka z nich maja delikatne presety.
    Jak wyglada Wasze doswiadczenie, trzymac sie sztywno jedej kolorystki czy mozna mieszac kolory?
    Nikon D3100/D7100 +N18-55/N35 F1.8/N50 F1.8/T90 F2.8 Makro/T70-300 USD/ S 8-16

  2. #532

    Domyślnie

    To, co połączysz z czym, nie ma zbyt wielkiego znaczenia, ważne żeby Tobie się podobało, w końcu to pamiątka z TWOICH wakacji
    I'm a photographer, I make people immortal. What's Your superpower?

  3. #533

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tomski Zobacz posta
    Jak mozna ocenić ogolną jakość takiej książki zwłaszcza co do jakości sklejenia, trwałości okładki, wygody w oglądaniu? Czy to sie nie rozlatuje po kilku ogladaniach?
    Robiłem u nich kilka albumów. Kolor i BW.
    Czasem na albumach BW był dziwny zafarb - blekitny lekko albo taki magentowy. Reklamacja wzorowa - zawsze dostałem nowy egzemplarz i przeprosiny w postaci kuponu 100USD na nowy album.
    Co do jakości sklejenia to niestety ale to jest moim zdaniem najsłabsza strona tych albumów (robiłem zawsze +200 stron).
    Tzn. album nie rozpadnie się po kilku oglądaniach ale częśćiej oglądany niestety potrafi się rozkleić
    Pozdrawiam. Piotr
    Leica M9 + MP + Summilux 35/1.4 ASPH + Noctilux 50/0,95

  4. #534

    Domyślnie

    pioterkow, dziękuję za odpowiedź. A może zamawiałeś w Blurb tzw. trade book? To tez taka fotoksiążka w wersji soft cover, niestety tylko w formacie wertykalnym i chyba na lichszym papierze. Wydaje się że do takiego freestylowego albumu dla zdjęc np. BW by wystarczył, ale nie jestem pewien własnie jakosci złożenia.
    ---------
    "Należy pamiętać, że wybór ekspozycji jak również wykonanie fotografii są twórczością" - z instrukcji światłomierza Swierdłowsk 4

  5. #535

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tomski Zobacz posta
    pioterkow, dziękuję za odpowiedź. A może zamawiałeś w Blurb tzw. trade book?
    Nie, zamawiałem zawsze Hard Cover Image Wrap +200 stron.
    Na temat Trade Book nie pomogę Ci - nie znam zupełnie tego produktu.
    Co do druku w BW - oni mają z tym chyba większy problem niż z kolorem. Ten ich BLACK taki do końca czarny nie jest...
    Leica M9 + MP + Summilux 35/1.4 ASPH + Noctilux 50/0,95

  6. #536

    Domyślnie

    Koledzy czy możecie podpowiedzieć mi do kogo zaglądnąć w Warszawie jeśli chodzi o stworzenie fotoksiążki? Zależy mi na sztywnej skórzanej oprawie w jakiejś przyzwoitej cenie oraz na stacjonarnej obsłudze (stary chyba jestem hehe).

  7. #537
    klaudia32
    Gość

    Domyślnie

    A ja mam pytanie do kogo w krakowie można zaglądnac

  8. #538

    Domyślnie

    Czy ktoś już zamawiał Dreambook'a PRO Kreative z Najleszefoto i może cos więcej na ten temat napisać?
    Punkt referencyjny dla mnie to raczej średnia półka - Saal i Cewe na papierze fotograficznym do użytku domowego.

    Czy faktycznie należy oczekiwać w stosunku do powyższych ogromnego skoku jakościowego, jakby wynikało z przekazu marketingowego?
    "najwyższy poziom precyzji Twoich zdjęć w rozdzielczości aż 2400 dpi,
    plastyczne oddanie barw budujące wrażenie przestrzenności i realistyczności obrazu,

    prawdziwą, głęboką czerń i chłodną szarość,

    niezrównaną jakość tekstów,

    gładkie przejścia tonalne,

    naturalne odcienie skóry."

    Jak wygląda jakość wykonania (okładka, szycie/klejenie)?
    Czy strony rozkładają się na płask, jak w fotoalbumie, czy wygląda to solidnie?
    Nikon D610, N85/1.8G, N35/1.8G

  9. #539

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kgeb Zobacz posta
    Czy ktoś już zamawiał Dreambook'a PRO Kreative z Najleszefoto i może cos więcej na ten temat napisać?
    Punkt referencyjny dla mnie to raczej średnia półka - Saal i Cewe na papierze fotograficznym do użytku domowego.

    Czy faktycznie należy oczekiwać w stosunku do powyższych ogromnego skoku jakościowego, jakby wynikało z przekazu marketingowego?
    "najwyższy poziom precyzji Twoich zdjęć w rozdzielczości aż 2400 dpi,
    plastyczne oddanie barw budujące wrażenie przestrzenności i realistyczności obrazu,

    prawdziwą, głęboką czerń i chłodną szarość,

    niezrównaną jakość tekstów,

    gładkie przejścia tonalne,

    naturalne odcienie skóry."

    Jak wygląda jakość wykonania (okładka, szycie/klejenie)?
    Czy strony rozkładają się na płask, jak w fotoalbumie, czy wygląda to solidnie?
    Kiedyś do mnie zadzwonili z ofertą. Przysłali (na szczęście na własny koszt) pakiet reklamowy. Na kolana nie rzuca. Wszystkie (no prawie) zdjęcia w albumach poddane mocnej obróbce kolorystycznej. W zasadzie nie można było określić parametrów, o które pytasz. Ja jestem zwolennikiem materiałów fotochemicznych i niczego drukowanego nie dotykam.

  10. #540

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez esperal Zobacz posta
    Możecie polecić polską firmę, która wysyła takie książki poza EU? Na stronie najlepszefoto jest np. adnotacja że wysyłka tylko na terenie Polski.
    Z tego co wiem to http://www.cewe-fotoksiazka.pl/ ma odziały w wielu krajach więc nie powinno być problemu z zamówieniem fotoksiążki poza teren Polski.

Strona 54 z 57 PierwszyPierwszy ... 4445253545556 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •