Close

Strona 53 z 57 PierwszyPierwszy ... 3435152535455 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 521 do 530 z 567

Wątek: Fotoksiążka

  1. #521

    Domyślnie

    Dzięki za odpowiedź!

    Właśnie boję się tego, że przy zdjęćiach do spadu (a robię i tak i tak, zależy od nastroju) palce się będą odbijać. Niestety ja mam lekką fiksację na punkcie czystych rąk, a szczególnie nie lubię tłustych paluchów, więc chyba jestem nadwrażliwy w tej sprawie. Co do odbić światła, to bym przecierpiał - wystarczy zmienić kąt i 'bedzie' jak to mówią.

    Chyba przy kolejnej książce pozwolę sobie na zamówienie próbnika papieru - swego czasu oferowali to w jakichś rozsądnych pieniądzach, a jak razem z książką, to odpadały koszty transportu.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  2. #522
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2012
    Miasto
    Dusseldorf / Krakow
    Posty
    20

    Domyślnie

    Ostatnio mocno reklamuje się HDBook od Canona. I w związku z tym mam pytanie:
    który zaoferuje lepszą jakość zdjęć (przejścia tonalne, nasycenie kolorów itp), HDBook czy Blurb? Zakładając jednocześnie, że wybierzemy podobny papier w obu przypadkach. HDBook można zamówić na 2 rodzajach papieru: papier perłowy o teksturze podobnej do papieru stosowanego w wydrukach z laboratoriów fotograficznych (zakładam, że jest to odpowiednik Proline Pearl Photo w Blurb) lub błyszczący papier o gładkim wykończeniu (odpowiednik Premium Lustre)
    Na razie pomijam inne parametry jak jakość składu, bindowanie.

    Dzisiaj zamówiłem sobie próbnik w Blurb ale ma dotrzeć dopiero za ok. 3 tygodnie....... Dodam tylko, że do tej pory zamawiałem książki z Saal Digital na papierze fotograficznym.

  3. #523

    Domyślnie

    Pod względem jakości praktycznie nic nie ma startu do Canona DreamLabo 5000 - to jest 7-o kolorowy druk atramentowy, nie do pobicia przez cyfrę tonerową czy elektroinkową.

  4. #524
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2012
    Miasto
    Dusseldorf / Krakow
    Posty
    20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    Pod względem jakości praktycznie nic nie ma startu do Canona DreamLabo 5000 - to jest 7-o kolorowy druk atramentowy, nie do pobicia przez cyfrę tonerową czy elektroinkową.
    Dzięki za Twoją opinię, w takim razie 1 egzemplarz testowy zlecę na Canonie. Mam nadzieję, że zauważę różnicę

  5. #525

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    Pod względem jakości praktycznie nic nie ma startu do Canona DreamLabo 5000 - to jest 7-o kolorowy druk atramentowy, nie do pobicia przez cyfrę tonerową czy elektroinkową.
    najlepszefoto.pl chwali się ta maszyną... ale chyba jeszcze nie mają w ofercie wydruków z niej.
    I'm a photographer, I make people immortal. What's Your superpower?

  6. #526

    Domyślnie

    Maszyna jest już u nas. W tej chwili pracujemy nad technologią produktu. Wkrótce będzie można go zobaczyć na naszej stronie www.

  7. #527

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sote Zobacz posta
    najlepszefoto.pl chwali się ta maszyną... ale chyba jeszcze nie mają w ofercie wydruków z niej.
    Pierwsze wrażenia z naszego nowego produktu tutaj: https://blog.najlepszefoto.pl/a/2016...-najlepszefoto
    Pozdrawiam, Dominika

  8. #528

    Domyślnie

    Już wiecie kiedy wydruki będą oficjalnie w ofercie?
    I'm a photographer, I make people immortal. What's Your superpower?

  9. #529

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sote Zobacz posta
    Już wiecie kiedy wydruki będą oficjalnie w ofercie?
    Dokładnego terminu jeszcze nie znamy. W tej chwili pracujemy nad końcowymi elementami produktu. Pozdrawiam, Dominika

  10. #530

    Domyślnie

    A ja mam pytanie do uzytkowników Blurba (wiem, że kilku tu jest). Czy ktoś zamawiał fotoksiążkę w wersji Soft Cover np. grubości ok. 160 stron? Jak mozna ocenić ogolną jakość takiej książki zwłaszcza co do jakości sklejenia, trwałości okładki, wygody w oglądaniu? Czy to sie nie rozlatuje po kilku ogladaniach?

    Do tej pory robiłem fotoksiążki w twardej okładce u krajowych dostawców, ale chciałem spróbować blurba ze wzgledu na wygodę przygotowania książki w LR i dobre opinie o jakosci wydruku. Krajowi nie mają też książek w okładkach miękkich, co uważam akurat za ciekawą alternatywę. No i aktualnie jest zniżka 40% do 18.10, co pozwoli sie zblizyc cenowo do cen krajowych. Blurb w regularnej cenie wypada mi prawie 2 razy drożej.
    Ostatnio edytowane przez tomski ; 14-10-2016 o 10:09
    ---------
    "Należy pamiętać, że wybór ekspozycji jak również wykonanie fotografii są twórczością" - z instrukcji światłomierza Swierdłowsk 4

Strona 53 z 57 PierwszyPierwszy ... 3435152535455 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •