Close

Strona 52 z 57 PierwszyPierwszy ... 2425051525354 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 511 do 520 z 567

Wątek: Fotoksiążka

  1. #511

    Domyślnie

    Witam serdecznie,

    dziękuję za wywołanie do tablicy, ale niestety nie znam szczegółów związanych z ofertą marki Pixbook gdyż się nią nie zajmuję. Niedługo reprezentant wspomnianej marki na pewno odezwie się w tym wątku. Odpowiem za to zawsze na pytania związane z najlepszefoto.pl, więc zapraszam do kontaktu.

    Pozdrawiam,
    Monika


    Cytat Zamieszczone przez tomski Zobacz posta
    Skorzystam na obecnosci na naszym forum Pani Moniki z najlepszefoto i zadam pytanie:
    na Waszym siostrzanym serwisie pixbook od dzisiaj jest w ofercie jako domyślny dla fotoksiążki papier błyszczący, matowy bedzie jako opcja do zaznaczenia przy składaniu zamówienia. Dlaczego kolejny raz w ciąg roku zmieniacie technikę wydruku stron? Jesli to zmiana na lepsze to ok, ale mam lekkie rozczarowanie ostatnią książką. Jakiś rok temu zrobiłem sobie testową fotoksiążkę, z której jakości byłem bardzo zadowolony. Bardzo mi przypadły do gustu zdjęcia z połyskiem. Miały taką fajną mięsistą fakturę wydruku i fajnie oddane szczegóły. Zbierałem się potem trochę czasu z zamówieniem już docelowej książki i parę tygodni temu otrzymałem album gdzie zdjecia były takie "płaskie" i matowe, bez tej błyszczącej faktury choć na tym samym papierze. Efekt nie był ten sam. Jakbym nie widział poprzedniej książki to pewnie bym był zadowolony, ale jednak było rozczarowanie. Teraz nagle okazuje się, że pojawia się nowy papier. Na pewno bedzie miał wpływ na wygląd zdjęć. Wychodzi na to, że w pixbook dla uzyskiwania zadowalających efektów trzeba drukować kolejne testowe fotoksiążki, bo nie widzę opcji zakupu próbek w ofercie. Nie fajnie.

  2. #512

    Domyślnie

    Skorzystam na obecnosci na naszym forum Pani Moniki z najlepszefoto i zadam pytanie:
    na Waszym siostrzanym serwisie pixbook od dzisiaj jest w ofercie jako domyślny dla fotoksiążki papier błyszczący, matowy bedzie jako opcja do zaznaczenia przy składaniu zamówienia. Dlaczego kolejny raz w ciąg roku zmieniacie technikę wydruku stron? Jesli to zmiana na lepsze to ok, ale mam lekkie rozczarowanie ostatnią książką. Jakiś rok temu zrobiłem sobie testową fotoksiążkę, z której jakości byłem bardzo zadowolony. Bardzo mi przypadły do gustu zdjęcia z połyskiem. Miały taką fajną mięsistą fakturę wydruku i fajnie oddane szczegóły. Zbierałem się potem trochę czasu z zamówieniem już docelowej książki i parę tygodni temu otrzymałem album gdzie zdjecia były takie "płaskie" i matowe, bez tej błyszczącej faktury choć na tym samym papierze. Efekt nie był ten sam. Jakbym nie widział poprzedniej książki to pewnie bym był zadowolony, ale jednak było rozczarowanie. Teraz nagle okazuje się, że pojawia się nowy papier. Na pewno bedzie miał wpływ na wygląd zdjęć. Wychodzi na to, że w pixbook dla uzyskiwania zadowalających efektów trzeba drukować kolejne testowe fotoksiążki, bo nie widzę opcji zakupu próbek w ofercie. Nie fajnie.
    Witam,
    Błażej Cybowski - kierownik marketingu spółki Cyfrowa Foto - właściciela marki PixBook. Dziękuję za opinię i spieszę z wyjaśnieniem:
    wprowadziliśmy jakiś czas temu nową technologię druku na maszynach iGen 150, która charakteryzuje się matowym wykończeniem. Na życzenie Klientów wracamy z technologią druku na Xerox 1000 czyli wykończenie błyszczące. Druk z wykończeniem matowym nadal będzie dostępny, będzie to opcja dostępna jako dodatek do wyboru w koszyku.

  3. #513

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Błażej-CF Zobacz posta
    Na życzenie Klientów wracamy z technologią druku na Xerox 1000 czyli wykończenie błyszczące.
    Panie Błażeju, dziękuję za szybką odpowiedź. Rozumiem, że powrót do poprzedniej technologii oznacza, że mogę się spodziewać wydruku w jakości i wyglądzie zdjęć takim jak poprzednio (rok temu)?
    ---------
    "Należy pamiętać, że wybór ekspozycji jak również wykonanie fotografii są twórczością" - z instrukcji światłomierza Swierdłowsk 4

  4. #514

    Domyślnie

    Witam znacie jakas dobra firme, ktora robi dobre fotoksiazki i wysyla zagranice tj. Irlandia dziekuje

  5. #515

    Domyślnie

    blurb.com
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  6. #516

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta
    blurb.com
    A masz jakies fotoksiazki z tej firmy? jeżeli tak jaki papier polecasz?

  7. #517

    Domyślnie

    Mam, od czterech lat przygotowuję sobie album ze zdjęciami z minionego roku. W tym roku będzie piąty.
    Wszytko w twardej oprawie "Image wrap", na papierze "Premium Lustre". Papier podobny do tego co się zwykle spotyka w albumach dostępnych w księgarniach.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  8. #518

    Domyślnie

    Na tym Premium Lustre nie odbijają się paluchy? To jest papier bardziej jak kreda (błyszcząca), czy jak satynowana - papier powlekany, uszlachetniony, ale matowy na tyle, żeby się dobrze oglądało bez odbić światła i nie odbijały palce jak na błyszczącej odbitce z labu?

    Ja robię w nieregularnych podstępach i z tego co pamiętam to zawsze na macie, bo nie lubię błyszczących papierów w albumach - stąd pytanei.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  9. #519

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta
    Mam, od czterech lat przygotowuję sobie album ze zdjęciami z minionego roku. W tym roku będzie piąty.
    Wszytko w twardej oprawie "Image wrap", na papierze "Premium Lustre". Papier podobny do tego co się zwykle spotyka w albumach dostępnych w księgarniach.
    Wielkie dzieki jednak sie zdecyduje na blurb pozdrawiam

  10. #520

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 2pompony Zobacz posta
    Na tym Premium Lustre nie odbijają się paluchy?
    Niespecjalnie się coś odbija, a trochę osób to ogląda, bo się zwykle chwalę.
    Papier zdecydowanie kredowy, ale nie o takim połysku jak błyszcząca odbitka czy lakierowanie, choć jak się ogląda przy punktowym świetle, to sobie trzeba kąt ustawić, żeby się owo punktowe nie odbijało. Taki półmat bardziej, ale nie satyna, jedwab czy mat, takie odbitki robię na ścianę pod szybę i passe-partout.
    Inna sprawa, że ja zamawiam albumy 25 x 20 cm w układzie poziomym i nie składam zdjęć do spadu, co przy normalnym aspekcie 3:2 zostawia sporo miejsca na to, żeby akurat nie jeździć palcami po zdjęciu.

    Nie mam odniesienia tak naprawdę. Już kilka razy było blisko, żeby zobaczyć albumy z blurba na innym papierze, ale ostatecznie nic nie wyszło z tego. Powtarzam zatem to co się sprawdziło.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

Strona 52 z 57 PierwszyPierwszy ... 2425051525354 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •