Close

Strona 45 z 57 PierwszyPierwszy ... 35434445464755 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 441 do 450 z 567

Wątek: Fotoksiążka

  1. #441

    Domyślnie

    A czym ogólnie różni się foto książka od foto albumu. Widzę że cena prawie 3 krotna.
    D 3100 - N 18-55, N 55-300, Helios 44-4, Industar 61.

  2. #442

    Domyślnie

    Witam,

    przeczytaj nasz artykuł, który w prosty sposób pokazuje różnice: www.blog.najlepszefoto.pl/a/201502/jakie-sa-roznice-pomiedzy-fotoalbumem-a-fotoksiazka

    pozdrawiam

  3. #443

    Domyślnie

    Potwierdzam jakość PIXBOOK. Zamawiałem dwie książki na ślub i niczym nie różnią się od cewe. Najlepiej jednak na próbę zamówić sobie jakiś mały format (30zł) i ocenić kolory.
    Nikon d7000 Nikon d800 Nikkor 50 1.4 Nikkor 35 mm 1.8 Nikkor 80-200 2.8 ED Nikkor 14-24 SB900 i masa innych gratów

  4. #444

    Domyślnie

    Szukam fotoksiążki, która rozkłada się na płasko. Nie fotoalbumu, tylko fotoksiążki, bo zależy mi na większej ilości stron. Jedyne co udało mi się znaleźć to aukcja z poprzedniej strony tego tematu:
    http://allegro.pl/fotoksiazka-a4-96s...957631412.html
    Problem w tym, że oferują jedynie fotoksiążki w pionie, a mnie zależałoby na formacie poziomym. Czy ktoś się spotkał z czymś takim? Może ktoś robił fotoksiążkę z powyższej aukcji i mógłby się wypowiedzieć na jej temat?
    Ostatnio edytowane przez ricinus ; 01-07-2015 o 19:27

  5. #445

    Domyślnie

    W Kserkopie mieli taki patent - kartki z przegubem, który umożliwiał rozłożenie sąsiadujących stron na płasko. Przedzwoń i zapytaj czy nadal mają to w ofercie

  6. #446

    Domyślnie

    ricinus robiłem rozkładaną na płasko fotoksiążkę w drukarni Empresse z Łodzi. Proponuję jednak, żebyś zanim zamówisz książę wysłał do nich plik z prośbą o próbny wydruk. Jeśli wiesz jak wyglądają Twoje pliki w formie ODBITEK możesz by zaskoczony o ile różnią się od tych wykonanych w technologii druku cyfrowego. Kontakt z panem odpowiedzialnym za sprawy techniczne i jednoczenie właścicielem jest więcej niż wzorowy. Doradzi, wytłumaczy, pomoże.
    Album Kserokopu, o którym wspomina Czornyj widziałem rok temu na targach w Łodzi. Egzemplarz który mieli na stoisku rozklejał z się w grzbiecie ... Poza tym o ile dobrze pamiętam , ponieważ nie był robiony tradycyjną techniką introligatorską ( łamane wydruki stron i składki zszywane nićmi) to mimo, że po rozłożeniu faktycznie był płaski to po środku była niewielka szparka. I tak na każdej stronie. Jeśli więc planujesz rozkładówkę z obrazem przechodzącym z karty lewej na prawą musisz się z taki zonkiem pogodzić
    A może skontaktuj się też z naszym kolegą z Forum Markiemb www.albumy.bodzioch.pl i zapoznaj się z ofertą albumów robionych techniką fotograficzną ( karty są odbitkami) natomiast sklejane są bez plastikowych przekładek.
    myślę co piszę

  7. #447

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ricinus Zobacz posta
    Szukam fotoksiążki, która rozkłada się na płasko. Nie fotoalbumu, tylko fotoksiążki, bo zależy mi na większej ilości stron. Jedyne co udało mi się znaleźć to aukcja z poprzedniej strony tego tematu:
    http://allegro.pl/fotoksiazka-a4-96s...957631412.html
    Problem w tym, że oferują jedynie fotoksiążki w pionie, a mnie zależałoby na formacie poziomym. Czy ktoś się spotkał z czymś takim? Może ktoś robił fotoksiążkę z powyższej aukcji i mógłby się wypowiedzieć na jej temat?
    Zagladales na najlepszefoto.pl ?

    Wysłane z mojego Lenovo B8000-H przy użyciu Tapatalka
    Nikon d7000 Nikon d800 Nikkor 50 1.4 Nikkor 35 mm 1.8 Nikkor 80-200 2.8 ED Nikkor 14-24 SB900 i masa innych gratów

  8. #448

    Domyślnie

    a ile tych zdjęć, stron, czy kart chcesz mieć ?

  9. #449

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tetunio Zobacz posta
    Zagladales na najlepszefoto.pl ?

    Wysłane z mojego Lenovo B8000-H przy użyciu Tapatalka
    Zapraszamy, mamy duży wybór fotoksiążek, np.: http://www.najlepszefoto.pl/produkty...01=t395#qt-101

  10. #450

    Domyślnie

    Najlepszefoto nie ma w ofercie fotoksiążki rozkładanej na płasko. Z czystym sumieniem polecam Krukbook - mają formaty poziome, a i ceny nie są zaporowe.

Strona 45 z 57 PierwszyPierwszy ... 35434445464755 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •