Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Kilka kadrów dożynkowych

    Tak sie zastanawiałam jaka to kategoria - czy albumowe czy bardziej reportaż?
    Dla przełamania kościelno-ślubnych zdjęć, trochę folkloru

    Obróbka nie jest jednolita, bo trochę eksperymentowałam i nie mogłam się zdecydować... Będę wdzięczna za opinie, bo nie mam doświadczenia w kościelnych imprezach .

    1.


    2.


    3.


    4.


    5.


    6.


    7.
    D700 i D90 + kilka fajnych szkieł + dużo chęci do pracy

  2. #2

    Domyślnie

    Widzę, że temat nie zyskał uznania.

    Jeśli ktoś może coś mi doradzić na temat obróbki lub podejścia do tematu, będę wdzięczna.
    D700 i D90 + kilka fajnych szkieł + dużo chęci do pracy

  3. #3

    Domyślnie

    3 masakrycznie błysnieta lampą. Poza tym zdjęcia troche bez polotu, nie ma w nich niczego co przyciągnęłoby wzrok na dłużej. Jedyny potencjał moim zdaniem miała seria ogórkowa

  4. #4

    Domyślnie

    ech nie będę się mścił
    Najbardziej podoba mi się 7... jeszcze jakby choć jeden z nich podniósł oczy to było by w ogóle cudnie.
    W 3. kwiatek bym wolał zostawić w kolorze, chyba że nadmiernie przepalony... ale jak w kolorze fotka nie wychodzi to trudne szanse na bw.

    Pewnie jesteś bardziej związana emocjonalnie ze swoimi fotami niż my... i tak to już bywa
    .
    fotografuję portrety, sport, teatr tańca i jeszcze kilka innych obszarów - w tym w szczególności reportaże wszelakie piotr.jaruga_at_gmail.com

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Karolina Żuk Zobacz posta
    3 masakrycznie błysnieta lampą. Poza tym zdjęcia troche bez polotu, nie ma w nich niczego co przyciągnęłoby wzrok na dłużej. Jedyny potencjał moim zdaniem miała seria ogórkowa
    Dzięki za opinie. Akurat na 3 lampy nie było, stąd ziarno, bo wyciągałam z rawa co się dało. Degustacje faktycznie były baardzo fotogeniczne .


    Cytat Zamieszczone przez PiotrPJ
    ech nie będę się mścił
    Najbardziej podoba mi się 7... jeszcze jakby choć jeden z nich podniósł oczy to było by w ogóle cudnie.
    W 3. kwiatek bym wolał zostawić w kolorze, chyba że nadmiernie przepalony... ale jak w kolorze fotka nie wychodzi to trudne szanse na bw.

    Pewnie jesteś bardziej związana emocjonalnie ze swoimi fotami niż my... i tak to już bywa
    Jak to miło z Twojej strony
    Nie jestem związana emocjonalnie, ale jak pisałam koscielne zdjęcia to dla mnie duże wyzwanie, któremu jak widać nie sprostałam. A z drugiej strony, trudno mi wybrać kilka klatek z wielu zupełnie różnych. Pewnie nie jest to tylko mój problem .
    D700 i D90 + kilka fajnych szkieł + dużo chęci do pracy

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •