Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31
  1. #1

    Domyślnie Co sądzicie o moim zdjęciu

    Witam jest to moje pierwsze zdjęcie które mi się podoba na tyle aby je pokazać szerszej publiczności. Zdjęcie wykonane nikonem d50, oraz wykonany został retusz również przeze mnie w programie AP 0.7 CE. Z resztą pytań będę miał problemy ponieważ jestem aaaaaaamaaaatorem.


  2. #2

    Domyślnie

    bardzo ladne!!
    Nokia 3310 + monitor 16"

  3. #3

    Domyślnie

    A mnie przeszkadzają ciepłe kolory, coś nie ten teges balans bieli. Albo mam dziwne wrazenie.

  4. #4

    Domyślnie

    sądzę że jest pomarańczowe.

  5. #5

    Domyślnie

    obejrzyj sobie 10 przypadkowych zdjęć z tego działu i na pytanie odpowiedz sobie sam
    Jest pomarańczowo i tyle.

  6. #6

    Domyślnie

    Jest źle obrobione, pomarańcz aż bije
    Przeszkadza zasłonięte oko i kawałek łańcuszka, źrenice też są źle ustawione, powinny być w centrum oka.
    Gładkie tło też byłoby lepsze
    Za ostre światło.
    Samo ustawienie twarzy też jest nieciekawe.
    Ostatnio edytowane przez cheyenne ; 28-08-2011 o 23:11

  7. #7

    Domyślnie

    Ułomatko ! Pomarańczowo i nijako. Balans bieli na pysk poleciał. Aż trudno uwierzyć że jakikolwiek retusz / obróbka tu miała miejsce. Pooglądaj zdjęcia na tym dziale forum, poczytaj i podpatrz innych , bardziej doświadczonych kolegów. Tym razem jestem zdecydowanie na NIE.
    D700/ S5Pro / N 80-200 f2.8 / N 85 f1.8 / S 8 f3.5 / T28-75 f2.8 / SB 900 / iMac27" / iMac 20" / iPad3

  8. #8

    Domyślnie

    dzięki za opinie, myślę że kolejne robione z czasem będą wyglądały coraz lepiej.

    Wracając do opinii, tu mam kolejne z wakacji tego roku.





  9. #9

    Domyślnie

    Na 1 zdjęciu GO do mnie nie trafia, wb nawet ciekawy. Nr 2 zła perspektywa, zrobiłbym je również siedząc albo modelka na tle jeziora. Nr 3 bardzo przepalona i wyblakła. Ale spokojnie każdy się uczy
    A6K + SELP18105G + SEL35F18 + 2/58 M42

  10. #10

    Domyślnie

    Wszystko do domowego albumu.
    Na 1 strasznie pomarańczowo, 2 ciemna, 3 mam wrażenie że wszystko leci w prawo i ten przepał na czole.
    podpis niezgodny z regulaminem forum

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •