Close

Strona 62 z 63 PierwszyPierwszy ... 125260616263 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 611 do 620 z 628
  1. #611

  2. #612

    Domyślnie

    Panowie mam asusa ux 501 i wydaje mi się a nawet jestem pewny, że kolory mu lecą w żółty (zamiast białego)
    lapka dostałem "używanego"
    mam na tym windowsa7 w zarządzaniu kolorami wszystko domyślne, ale czy jest opcja by zresetować ustawienia i kolory?
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  3. #613

    Domyślnie

    Nie masz jakiejś aplikacji Asusa czasem włączonej?

  4. #614

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez GreatVito Zobacz posta

    Te 4K są znacznie lepsze, tutaj wersja z gwar 3 letnia
    Dzięki, za linki. Udało mi się znaleźć wersje z 1TB SSD i 32GB ram'u za 11k tylko kwestia czy chce tyle wydać i czy będzie to wykorzystane przy PS i ARC

  5. #615

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez GreatVito Zobacz posta
    Nie masz jakiejś aplikacji Asusa czasem włączonej?
    nie kojarzę, tylko sterowniki z asusowej strony
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  6. #616

    Domyślnie

    Co myślcie o tym modelu MSI, podobno ma takie super matryce i dobre odwzorowanie sRGB 97%. Chcę go podpinac do Eizo cx241

    http://www.alsen.pl/komputery/laptop...7-16j514-476-1

    czy lepiej czekac na Acer Aspire V15 Nitro BE VN7-592G-79DV
    Nikon D700, D90 i kilka szkieł..

  7. #617

    Domyślnie

    Dzień dobry! Chciałabym się podpiąć pod temat. Mianowicie planuję wymienić laptopa i teraz pytanie na co... mini PC czy kolejnego laptopa, a następnie dokupić jakiś półprofesjonalny monitor zewnętrzny. W związku z tym mam do Was kilka pytań, na które wciąż nie udało mi się znaleźć jednoznacznych odpowiedzi.

    1. Czy jeśli nie będę mieć wyjścia DisplayPort w laptopie i dokupię przejściówkę np. HDMI -> DisplayPort, jakość obrazu na monitorze zewnętrznym będzie tak samo dobra, jak gdybym w laptopie miała wyjście DisplayPort?
    2. Jak duże znaczenie ma karta graficzna przy obróbce fotografii? W większości czytałam, że niewielkie, ale chciałabym się upewnić, czy Intel HD 520 będzie równie dobra co Intel HD 620. A może powinnam szukać grafiki dedykowanej?
    3. I takie niezwiązane z obróbką grafiki: Czy do laptopa można włożyć kartę dźwiękową?

    Jeśli laptop to musiałby być lekki, najlepiej >1,5 kg, bo ciężki laptop jest bez sensu, wielkość matrycy 12.5-14.1", matryca matowa.
    Początkowo chciałam brać coś z i5-7200U, ewentualnie i5-6300U, np. Zenbooka UX410UA, ale jak zobaczyłam, że za parę stów mniej mogę mieć i7-6770HQ... to zgłupiałam.

  8. #618
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    i7-6770HQ to potwór w porównaniu do tych i7 U.

    1. Nie musisz mieć dispay port, jak będziesz kalibrował ten dobry monitor to zrobią ci tak żeby brać pod uwagę hdmi.
    2. Żadne praktycznie, adobe coś tam czasami przyspieszy jak masz dedykowaną ale nie warto specjalnie to brać pod uwagę.
    3. Żeby uzyskać lepszą jakość ? Wystarczy skorzystać z wyjścia cyfrowego i podłączyć do albo zewnętrznej karty albo do np amplitunera czy aktywnych głośników z wejściem cyfrowym.

  9. #619

  10. #620

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Wystarczy skorzystać z wyjścia cyfrowego i podłączyć do albo zewnętrznej karty albo do np amplitunera czy aktywnych głośników z wejściem cyfrowym.
    Nie chcę amplitunera, wolę aktywne głośniki. Czyli polecasz zewnętrzną kartę... No dobra.

    Cytat Zamieszczone przez GreatVito Zobacz posta
    1. Tak trochę obcina
    Czyli lepiej mieć od razu wyjście DP i nie bawić się w żadne przejściówki? Pytanie laika: co obcina?

    Wiem właśnie, że różnica w wydajności tych procesorów jest kolosalna. Nie wiem czy wykorzystam taki dobry procesor, bo w gry nie gram. Lubię fotografować, obrabiać zdjęcia, ale póki co obrabiałam je w jakichś darmowych programach graficznych, a teraz chciałabym się przerzucić na PS'a albo LR'a. Czy waszym zdaniem początkująca osoba odczuje dużą różnicę między np. i5-7500U a i7-6770HQ? Za laptopem przemawia mobilność, ale laptopy z dobrymi parametrami ważą >1,8 kg, a jak znam siebie, to i tak nie będzie chciało mi się nigdzie nosić takiego kloca. :P Lekki jest np. ten Zenbook UX410UA, ale przy konfiguracji z 16 GB RAMu to koszt 4 tys. A gdzie kasa na monitor... Znowuż wydać 4 tys. i potem wkurzać się, bo procesor myśli pół minuty nad jakimś tam zadaniem w PS-ie - też bez sensu.

    Powiedzcie mi, co byście na pewno odrzucili: i5-6300U wchodzi w grę? 8 GB RAMu daje radę czy nie bardzo? Ja mam teraz 4 GB i przy przeglądaniu internetu ciągle 95% w użyciu, więc wydaje mi się, że 8 GB to może być mało...

Strona 62 z 63 PierwszyPierwszy ... 125260616263 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •