Close

Strona 61 z 63 PierwszyPierwszy ... 11515960616263 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 601 do 610 z 628
  1. #601

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez GreatVito Zobacz posta
    Nie sądzisz że potrzebny di DisplayPort?
    Jeśli będzie wchodziło w grę podłączanie monitorów o rozdzielczościach powyżej 1920x1080 ew 1200, wówczas obowiązkowo musi być DP.
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

  2. #602

    Domyślnie

    ten msi fajnie wygląda ja mam osobiście y50-70 używam go ponad 1.5 roku i ja nie narzekam zmieniłem tylko ssd i obsługuje d800 bdb
    d750 + d800+dk17m+dk19+ gripy newell+> nikkor 28 1.8g , Jupiter 37a, sigma 35 art, sigma 24 art, sigma 50 art, sigma 85 art +> sb910 + 400ws z aku +yn685 -> kiev 60 + sonnar 180
    https://500px.com/witoldpiotrowski

  3. #603

    Domyślnie

    Może być także złącze thunderbolt i przejściówka na DP

    Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

  4. #604

    Domyślnie

    Thunderbolt jest w 100% zgodny z Mini DisplayPort. Wystarczy tylko przewód MiniDP na DP.
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

  5. #605

    Domyślnie

    Ja mam asusa n76 - super szybki dysk ssd, dużo ramu ( wymienny!), monitor 17cali, wejścia wszystkie potrzebne do pracy, czytnik kart ssd, wymienna bateria. Montuję na nim również filmy w premiere pro w czasie trasy i śmiga wszystko jak trzeba . Dodają też głośnik basowy. Jedyny minus to taki że już go nie produkują i trzeba kupić używanego, mój miał 4 lata i kupiłem za 2500zł.
    Inna perspektywa fotografii i filmu| skynetic
    Nowe studio fotograficzne w Łodzi| piorunstudio.pl

  6. #606

    Domyślnie

    Uzywane jabłko na retinie czy nowy Asus Zenbook ? Ten maluch Asusa prezentuje się znakomicie, bebechy ma nienajgorsze. Cenowo to ta sama liga w zasadzie - bo jakies +/- 4k zł. Przy założeniu że w domu minitor zewnętrzny w razie czego jest. Jak sądzicie ?

  7. #607

    Domyślnie

    UX410UA ma spory plus w porównaniu do modelu 13" bo posiada dwa sloty na dysk (SATA 2,5" i M.2), ma tylko 8GB wlutowane plus wolny slot na dodatkową kość 8GB

    http://www.mobimaniak.pl/263644/test...zenbook-ux410/

  8. #608

    Domyślnie

    Dzięki
    Chodziło mi tez o porównanie ekranów - retina to retina wiadoma sprawa. Tylko czy ten asusowy maluch aż tak bardzo odbiega od retiny ? (przy założeniu że do roboty moge piodpiąc eizo). Asus daje przejściówki które do jabłka trzeba dokupić. Z kolei asus ma padliniaste zawiasy na które trochę ludzi narzeka.

  9. #609

  10. #610

    Domyślnie

    Skoro wszyscy podłączają się pod temat to ja również

    Powoli zastanawiam się nad wymianą mojego Samsunga Np530U na coś nowszego i w sumie wiem którego laptopa chciałbym tylko pozostaje kwestia rozdzielczości. Myślę o Dell’u XPS Infinity Edge 15,6”z i7-7700, 16GB ram’u i 512GB SSD który zazwyczaj będzie podłączany pod Eizo CX241 ale nie zawsze, no i o to nie zawsze się rozchodzi. Tyle co przeczytałem to matryce IPS w tych laptopach są naprawdę na wysokim poziomie i bardzo dobrze odzwierciedlają kolory więc mimo że to nie to samo co Eizo ale dla amatora który będzie od czasu do czasu edytował na nim zdjęcia chyba wystarczy?! Zastanawiam się nad rozdzielczością wyświetlacza, czy warto brać QHD ale z matrycą glossy czy FHD ale z matrycą matową, poza tym różnica w cenie to prawie 2.5k. Co myślicie o tym, warto kupować QHD i podłączać najczęściej przy obróbce do Eizo które i tak ma max FHD. Czy w ogóle jest sens wyświetlania 3840 x 2160 na ekranie 15,6”?

Strona 61 z 63 PierwszyPierwszy ... 11515960616263 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •