Close

Strona 60 z 63 PierwszyPierwszy ... 10505859606162 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 591 do 600 z 628
  1. #591

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez black70 Zobacz posta
    Reasumując, dla koleżanki liv Probook 470 G4 z dyskiem M.2
    Z pewnością będzie lepszy niż Lenovo Ideapad. Probooki to już przyzwoity sprzęt.

  2. #592

    Domyślnie

    "Pełne pokrycie sRGB" - Ale kojarzy Pan, że to nie ma kompletnie nic wspólnego z jakością wyświetlania?
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

  3. #593

    Domyślnie

    Dlatego zdecydowałem się na NEC-a, proszę Pana
    Z6II | N 14-30 | N 24-70 | S 8 + FTZ + Nodal Ninja R10

  4. #594

    Domyślnie

    To ja wiem, tylko walczę z tymi stereotypami jak z wiatrakami. Non stop mam telefony z wzmiankami w stylu "ma pokrycie ileś-tam % jakiejś-tam przestrzeni". Marketing ogłupia ludzi w przerażającym zakresie i tempie.
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

  5. #595

    Domyślnie

    Właśnie chciałem napisać że to jak walka z wiatrakami. Obawiam się drogi Tomie że to przegrana sprawa

    A ten probook wygląda na przyzwoitą maszynkę. O, tu jest recenzja:
    http://www.notebookcheck.pl/Recenzja....194548.0.html

  6. #596

    Domyślnie

    Tak, to jest ten laptop. Nie chciałem specjalnie linkować, ale poszło
    Niekoniecznie przegrana sprawa, jak jest się świadomym wyboru. Po to chyba powstał ten wątek. Najprościej byłoby napisać, że laptopy poniżej 10 tys. zł. się nie nadają do pracy z fotkami, a najlepiej to Retina... i zamknąć temat. Ale nie o to w tym chodzi. Dlatego nie dziwię się, że niektórzy z różnych względów chcą mieć laptopa do obróbki fotek i trzeba znaleźć jakiś kompromis godząc się na ograniczenia z tym związane. Zwłaszcza, że głównym ograniczeniem może być budżet. Wspomniany Probook z pewnością sprawdzi się w wołaniu w LR wakacyjnych fotek do netu. Nie popadajmy w skrajności. W takich i podobnych przypadkach nikt nie będzie wymagał idealnego odwzorowania kolorów.
    Z tym pokryciem sRGB, to chyba lepiej, że jest go więcej, niż mniej. Na tej podstawie od razu można odrzucić 90% laptopów, chociażby wspomniane wyżej Lenovo, które maja naprawdę kiepskie matryce. Nie wspominając nawet o błyszczących.
    Z6II | N 14-30 | N 24-70 | S 8 + FTZ + Nodal Ninja R10

  7. #597

  8. #598

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez black70 Zobacz posta
    Z tym pokryciem sRGB, to chyba lepiej, że jest go więcej, niż mniej. Na tej podstawie od razu można odrzucić 90% laptopów, chociażby wspomniane wyżej Lenovo, które maja naprawdę kiepskie matryce. Nie wspominając nawet o błyszczących.
    No właśnie wcale nie! Owe procenty mówią tylko jak duże nasycenia matryca wyświetla. Nic nie mówi czy te nasycenia w ogóle leża w sRGB czy AdobeRGB!
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

  9. #599

    Domyślnie

    Czy ktoś może się wypowiedzieć, który z tych dwóch byłby lepszy, a może lepiej coś innego w podobnej cenie? Byłbym wdzięczny

    https://www.x-kom.pl/p/344165-notebo...10-r7-fhd.html

    https://www.x-kom.pl/p/335064-notebo...0-gtx950m.html

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Dodam, że lapek ma mi służyć do obróbki zdjęć póki co tak jak jest a docelowo z podpiętym monitorem

  10. #600

    Domyślnie

    MSI GP62 LeopardPro i7-7700HQ/8GB/1TB GTX960M i rozbudowa o RAM i SSD

    Nie sądzisz że potrzebny di DisplayPort?

Strona 60 z 63 PierwszyPierwszy ... 10505859606162 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •