Close

Strona 53 z 63 PierwszyPierwszy ... 3435152535455 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 521 do 530 z 628
  1. #521

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mikos Zobacz posta
    Macbook genialnie sprawdza sie nie tylko do obróbki zdjęć jak i video, konkretny sprzęt ale oczywiście za konkretną cenę
    Macbook sprawdza się świetnie do obróbki filmów pod warunkiem że używasz FCPX a nie Adobe Premiere. Nie wiem jak oni to zrobili, ale oprogramowanie appla na laptopie appla śmiga jak cholera. Używając Premiere na macbooku przepłaca się za sprzęt, bo w tej samej kasie można dostać laptopa ze znacznie lepszymi bebechami niż rMBP, a Premiere Pro nie działa szybciej na maku niż na innym laptopie z tym samym sprzętem w środku. Jeśli jednak używa się FCPX to wszystko jest kilkukrotnie szybsze nić analogiczne rzeczy robione na tym samym macbooku w premiere pro: https://www.macprovideo.com/hub/fina...rformance-test

    Swoją drogą ciekawe czy aperture na macbooku działa szybciej niż PS (np jeśli obróbka rawów z D800 tnie na macbooku w PS to czy wszystko działa płynnie w aperture).
    ;]

  2. #522

    Domyślnie

    Pytanie dla znawców i użytkowników Macbooków pro. Proszę powiedzcie, jaki model wybrać? Na pewno 15' i SSD i co dalej. Tyle ich jest! Czy model z 2016 r z prockiem i7 2,2 Ghz czy może starsze modele np. 2013 r też z i7 ale 2,6 Ghz. A może i5 wystarczy. Obróbka tylko do foto - głównie PS CS6. Dla amatora - co oznacza, że nie zarobkowo czyli sprzęt w rozsądnych pieniądzach. Chodzi mi o konkrety a nie wgłębianie się w niuanse. Fajnie jakby ktoś coś powiedział, kto przesiadł się a Windy na iOS. ( obecnie mam starego Samsunga na i5/2,3Ghz Ram/8Gb SSD )
    D750, D7100, N105 f/2 DC, S35 f/1.4, T70-200 f/2.8 vc, N18-105, N35 f/1.8G, N85 f/1.8G, N28-70 f/3.5, N70-300 VR

  3. #523

    Domyślnie

    ja polecam MacBook Pro z Retiną jest bardzo leciutki waży 2,04 kg matryca ma rozdzielczośćr 2880 x1800 czterordzeniowy procek Intel Core i7 2,2 GHz (Turbo Boost nawet do 3,4 GHz) 16gb ram
    pamięć masowa flash 256 GB z magistralą PCIe możliwa konfiguracja z 512 GB lub 1 TB pamięci masowej flash.

  4. #524

    Domyślnie

    Ej, macie osobny wątek do jabcoków!

    Co do Hyperbooka:
    Nie mają na razie laptoka dla mnie ( G5-SE zaa 5982), w sensie ma być w połowie października, natomiast powiedzieli, że mogą mi zrobić rabat na inny, wyższy model SL 501. Rabat jest ok. - 6399 zamiast 7182 (cena z konfiguratora). Jednak nie da się w nim zamontować nagrywarki DVD wewnętrznej, która w zasadzie będzie mi potrzebna tylko do instalacji Photoshopa. Zastanawiam się.
    "Na początku poznaj wszystkie zasady, żeby o nich zapomnieć"
    John Coltrane

  5. #525

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elanek Zobacz posta
    Ej, macie osobny wątek do jabcoków!
    Dokładnie, my tutaj jesteśmy hetero

    Cytat Zamieszczone przez elanek Zobacz posta
    Co do Hyperbooka:
    Nie mają na razie laptoka dla mnie ( G5-SE zaa 5982), w sensie ma być w połowie października, natomiast powiedzieli, że mogą mi zrobić rabat na inny, wyższy model SL 501. Rabat jest ok. - 6399 zamiast 7182 (cena z konfiguratora). Jednak nie da się w nim zamontować nagrywarki DVD wewnętrznej, która w zasadzie będzie mi potrzebna tylko do instalacji Photoshopa. Zastanawiam się.
    Mam model nowszy (SL502) i sobię chwalę Weź jednak pod uwagę to, że GTX 960/970 do lightrooma czy oglądania filmów to niepotrzebny wydatek, karta pokroju GTX940m, GTX920m czy nawet zintegrowana grafika da sobie w tego typu zastosowaniach radę dokładnie tak samo jak sporo droższa 970.

  6. #526

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zelber Zobacz posta
    Dokładnie, my tutaj jesteśmy hetero
    Sorry kolego, ale to nie moja Win`a, że się nie rozwijasz
    D750, D7100, N105 f/2 DC, S35 f/1.4, T70-200 f/2.8 vc, N18-105, N35 f/1.8G, N85 f/1.8G, N28-70 f/3.5, N70-300 VR

  7. #527

    Domyślnie

    Złóż mi takiego laptopa jakiego posiadam w Applu
    Podpowiedź: nie złożysz, a to co będzie najbliżej będzie 2x droższe i gorsze. Jaki jest sens pchania się w Apple?

  8. #528

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zelber Zobacz posta
    Dokładnie, my tutaj jesteśmy hetero


    Mam model nowszy (SL502) i sobię chwalę Weź jednak pod uwagę to, że GTX 960/970 do lightrooma czy oglądania filmów to niepotrzebny wydatek, karta pokroju GTX940m, GTX920m czy nawet zintegrowana grafika da sobie w tego typu zastosowaniach radę dokładnie tak samo jak sporo droższa 970.
    No, nareszcie jakiś użytkownik. Ma jakieś wady ten Twój SL 502?

  9. #529

    Domyślnie

    Nie tylko niepotrzebny wydatek, a dodatkowa waga ( chłodzenie musi być większe ) i krótsza praca na baterii. Oczywiście różnice tutaj mogą być mniej widoczne niż różnica finansowa, ale jednak.
    d70s + N18-70 + N55-200

  10. #530

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kurtz Zobacz posta
    Nie tylko niepotrzebny wydatek, a dodatkowa waga ( chłodzenie musi być większe ) i krótsza praca na baterii. Oczywiście różnice tutaj mogą być mniej widoczne niż różnica finansowa, ale jednak.
    Niestety nie da rady wsadzić do tego laptopa słabszej. Tak już mają w konfiguratorze.
    Laptop będzie robił w domu, stąd bateria nie jest problemem.
    "Na początku poznaj wszystkie zasady, żeby o nich zapomnieć"
    John Coltrane

Strona 53 z 63 PierwszyPierwszy ... 3435152535455 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •