Close

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 54
  1. #1

    Domyślnie Jak wycenić zlecenie

    Pojawiła się możliwość wykonania zdjęć reklamowych domków jednorodzinnych oraz szeregówek. Robię tylko śluby i nie znam cen takiej usługi. Jak byście wycenili tego typu pracę. Zdjęć do oddania po obróbce 30szt. Wykorzystanie folderowe/promocyjne/reklamowe.

  2. #2

    Domyślnie

    zerknij sobie na tabele zpaf da Ci to jakies pojecie jak wycenic zlecenie

  3. #3

    Domyślnie

    Ktoś jeszcze używa tego cennika (wyznacznika) ZPAF?

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez credka Zobacz posta
    Ktoś jeszcze używa tego cennika (wyznacznika) ZPAF?
    zawsze jest to jakiś wyznacznik - wyceniając zawsze wcześniej sobie lookne

  5. #5

    Domyślnie

    Próbowałem się tam dogrzebać nieco wcześniej ale tabele wynagrodzeń są nie do otwarcia (404.PNF).
    Po za tym przeglądając kiedyś cennik ZPAF-u wydał mi się artystyczną abstrakcją.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Marek Bielski Zobacz posta
    Próbowałem się tam dogrzebać nieco wcześniej ale tabele wynagrodzeń są nie do otwarcia (404.PNF).
    Po za tym przeglądając kiedyś cennik ZPAF-u wydał mi się artystyczną abstrakcją.
    że za nisko czy za wysoko?

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jacoslavgth Zobacz posta
    że za nisko czy za wysoko?
    WYSOKIE CENY mi się podobają jak najbardziej, ale nie mają wzięcia na realnym rynku.

  8. #8

    Domyślnie

    ja bym to zrobił tak policzył koszty dojazd , zużycie statywu , migawy ,wyżywienie w drodze powrotnej pomnożył bym to razy 3 ( z czegoś trzeba żyć ) masz wtedy ładnie rozrysowany kosztorys 1 część to koszty nieuniknione 2 cześć to na rachunki za studio o ile masz lub piwo , 3 cześć to na rachunki za domek dodał bym do tego + 20 % na negocjacje . i masz wtedy cene nie prawda że proste ?

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pikpok Zobacz posta
    ja bym to zrobił tak policzył koszty dojazd , zużycie statywu , migawy ,wyżywienie w drodze powrotnej pomnożył bym to razy 3 ( z czegoś trzeba żyć ) masz wtedy ładnie rozrysowany kosztorys 1 część to koszty nieuniknione 2 cześć to na rachunki za studio o ile masz lub piwo , 3 cześć to na rachunki za domek dodał bym do tego + 20 % na negocjacje . i masz wtedy cene nie prawda że proste ?
    Bardzo mnie interesuje, jak wyliczasz zużycie statywu. Możesz dać jakieś dane liczbowe? TO samo ze zużyciem migawki: jak to wyliczasz? Jakie dane przyjmujesz i skąd je bierzesz?

    Acha, no i co z wyżywieniem w drodze? Liczysz ceny półproduktów do zrobienia kanapek, czy też stołujesz sięw drogich knajpach, żeby rachunek wzrósł?

    Liczę na odpowiedzi z danymi liczbowymi.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pikpok Zobacz posta
    ja bym to zrobił tak policzył koszty dojazd , zużycie statywu , migawy ,wyżywienie w drodze powrotnej pomnożył bym to razy 3 ( z czegoś trzeba żyć ) masz wtedy ładnie rozrysowany kosztorys 1 część to koszty nieuniknione 2 cześć to na rachunki za studio o ile masz lub piwo , 3 cześć to na rachunki za domek dodał bym do tego + 20 % na negocjacje . i masz wtedy cene nie prawda że proste ?
    PROfesjonalnie podziekował za poradę

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •