Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Panoramy- wirtualne wycieczki

    Witajcie,
    Chciałem się poradzić, przejrzałem już kilka postów i sporo materiałów z internetu, jednak nie do końca znalazłem odpowiedź na mój problem.
    Do składania używam programów : pano2VR i object2VR no i photoshop.
    Mam problem ze złożeniem tego wszystkiego jako wirtualna wycieczka, tzn chodzi mi o linki mapkę ewentualnie jakiś nietypowy panel. W czym coś takiego połączyć -pano2VR ?
    Jak wygląda konwersja również do quick time, chodzi mi o możliwość obsługi na iphonie i ipadzie - trzeba to drugi raz składać w pano2VR ?
    Będę wdzięczny za jakąś podpowiedź, jakiego programu użyć.

  2. #2

    Domyślnie

    zapoznaj sie z krpano ( http://krpano.com/ ), z jego wykorzystaniem zbudowalismy niedawno witrynke www.spacerem.pl,
    krpano "oprogramowuje" sie za pomoca plikow xml, nie wymaga to wiedzy tajemnej - wszystko jest opisane w dokumentacji a mozna w ten sposob zrobic np wirtualny spacer - dla iphone krpano przygotowuje pliki html5
    500px.com/kubasikorski

  3. #3

    Domyślnie

    W pano2VR też dasz radę zrobić to czego potrzebujesz. Przejrzyj świetne tutoriale na stronie Garden Gnome, od którego kupiłeś program

    przy eksporcie do quick time nic nie trzeba sklejać jeszcze raz Wogóle w Pano2VR nic się nie skleja... Po zmianie formatu, do którego eksportujesz musisz tylko wybrać odpowiednie opcje dotyczące kompresji itp

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •