Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2004
    Miasto
    Dolny Śląsk
    Posty
    152

    Domyślnie ściąganie orginalnego softu

    posiadam od nie dawna nagrywarkę Litleon 832s. Ściągnąłem do niej aktualizacje biosu. Jednakże mam jeden problem. Potrzebuję programik aby szczytać orginalny bios nagrywarki (w razie czego) ale nigdzie takiego programiku nie mogę znaleść. Czy ktoś posiada taki programik lub zna linka by można było go ściągnąć.
    Nikon D70, Nikkor AF-S 18-70 ED DX, Tamron 70-300 LD Macro, 50mm 1.8 Kingston 256mb i 1gb, SB800

  2. #2

    Domyślnie

    Pewnie nie bedzie to nowosc dla Ciebie, ale przejrzyj strony www.cdrinfo.pl Byc moze tam cos znajdziesz. Powodzenia.

  3. #3
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2004
    Miasto
    Dolny Śląsk
    Posty
    152

    Domyślnie

    szukałem admin ale nie udało mi się znaleść.
    Nikon D70, Nikkor AF-S 18-70 ED DX, Tamron 70-300 LD Macro, 50mm 1.8 Kingston 256mb i 1gb, SB800

  4. #4

    Domyślnie

    Jak zrąbiesz wgranie biosu to i tak starego juz Ci sie nie uda wgrac. Stary znajdziesz na stronach producenta.
    pozdrawiam Sebastian

  5. #5

    Domyślnie

    Witaj.

    Wymiana firmware w nagrywarce jest tak prosta, jak wlozenie do niej plyty. Jesli jest to bios od tej nagrywarki to edyne co mozesz "spieprzyc" to wylaczyc komputer w trakcie, ale tak jak napisal Tr0n stary juz Ci sie do niczego nie przyda.

    Osobiscie tez mam LiteOn'a, starszy model, i pare razy wymienialem juz bios.
    Pozdrawiam
    Tomek


  6. #6

    Domyślnie

    Nic się nie przejmuj, tylko wgrywaj. Stary na pewno bez problemu znajdziesz.
    Spójrz też tutaj:

    http://codeguys.rpc1.org/firmwares.html

    POzdro!
    D70|N AF-S18-70DX|N AF50/1,8D|SB-800|ML-L3|CF 1GB|Sherpa 600n|TLZ 2|MC MTO-11C A
    ŻONA to luksus - APARAT to konieczność!!!

  7. #7

  8. #8
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2004
    Miasto
    Dolny Śląsk
    Posty
    152

    Domyślnie

    dziękuję Wam za informację
    Nikon D70, Nikkor AF-S 18-70 ED DX, Tamron 70-300 LD Macro, 50mm 1.8 Kingston 256mb i 1gb, SB800

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •