Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Kompakt z wizjerem optycznym posiadajacym podglad punktow AF

    Prosilbym o informacje czy znacie jakis aparat kompaktowy z wizjerem optycznym ktory posiada punkty AF w wizjerze?
    Pozdrawiam
    ttp
    | D300 | 50/1.8 |

  2. #2

    Domyślnie

    takie wizjery gdzie widzisz aktywne pola AF znajdziesz tylko w kompaktach typu ultrazoom, czyli np. nikon p500, gdzie wizjer jest elektroniczny . Zaden mały kompakt takich nie ma i nigdy też takiego nie było , bo jeśli są wizjery to typu lunetkowego ( G12 , P7000 ).
    Wizjery elektroniczne z aktywnym AF znajdziesz też w tzw bezlusterkowcach , np. Samsung NX-5 , NX-10 , panasonic z serii G .

  3. #3

    Domyślnie Re

    A jaka jest jakosc tych wizjerow elektronicznych i kto przoduje w ich konstrukcjach?
    Pozdrawiam
    ttp
    | D300 | 50/1.8 |

  4. #4

    Domyślnie

    jedna odpowiedź - Fuji X100

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ttp Zobacz posta
    A jaka jest jakosc tych wizjerow elektronicznych i kto przoduje w ich konstrukcjach?
    Ja mogę powiedzieć tylko o wizjerze w Panasonic-u G1: nie da się pracować (przynajmniej na zabawie). Wizjer po prostu nie nadąża za zmianą obrazu (myślę tu o parze tanecznej). Może w G3 już poprawili... W każdym bądź razie ja poczekam na wizjer optyczy w EX1.

    Pzdr.
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bartek87 Zobacz posta
    jedna odpowiedź - Fuji X100
    ale tu chodzi o zastosowanie hybrydy czy ten wizjer lunetkowy posiada punkty AF w x100?
    Pozdrawiam
    ttp
    | D300 | 50/1.8 |

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •