Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Wątek: D300s grip

  1. #21
    Oszczędny w słowach Awatar arczi2804
    Dołączył
    03 2012
    Miasto
    Garwolin, Warszawa
    Posty
    82

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sapphiron Zobacz posta
    jest gdzieś w tym dziale temat jak to nieoryginalny grip uwalił dwa razy wyświetlacz w d700 i to nie jednemu użytkownikowi tylko kilku...
    Niestety potwierdzam, że nieoryginalne gripy palą elektronikę wyświetlacza. Dowodem na to jest mój d300. Naprawa to 600 pln, więc nie ma co oszczędzać i kupić oryginał!! Tak powiedział mi "gościu" w serwisie.
    Ja jednak zastanawiam się na drugą strona medalu, a mianowicie, czy to nie jest przypadkiem wina nieoryginalnych baterii, bo co ma grip do zasilania, to bateria podaje napięcie.

  2. #22

    Domyślnie

    Mamy w "firmie" dwie lustrzanki N: D300 i D300s. Jedna ma podpięty oryginalny grip a druga chiński. W codziennym użytkowaniu nie ma żadnej różnicy. Jedyne co może przeważyć na rzecz oryginalnego to metalowy "chłód" - jest poprostu bardziej "sexy" Wiecej zalet oryginała nie zauważyłem. Pozdrawiam
    Piter

  3. #23

    Domyślnie

    Osobiście posiadam nieoryginalny grip Meike, po przeczytaniu informacji na forum, używam go z baterią TYLKO w gripie....tak dla pewności.
    D700 | D300s | N24 1:2,8 D| T17-50 2,8 VC | N35 f/1.8G | N85 f/1,8D | Metz 58 AF-1 | Metz 32CT3 |

  4. #24

    Domyślnie

    Moim zdaniem najkorzystniejszym rozwiązaniem jest kupić oryginalny MB-D10 tyle że używany. Da się znaleźć w super stanie za 500-600 zł, trzeba tylko poszukać. Sam kupiłem na naszej giełdzie praktycznie bez śladów użytkowania za 550 zł. Cena nowego oryginału to jednak przegięcie...

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •