Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Obiektywy z D50 a body D3100- czy będą pasowały do nowego body ?

    Proste pytanie mam D 50 i kilka obiektywów do niego (nikora m.in kitowy). Mam pytanie czy te obiektywy będą pasowały do D 3100 ? Dziękuję za odp

  2. #2

    Domyślnie

    Pasować będą. Jeśli jednak nie są to obiektywy AF-S, to nie będziesz miał autofocusa

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki za odp.
    Jeden obiektyw to
    Nikon 18-105mm f/3.5-5.6G ED VR AF-S DX Nikkor
    a drugi to kitowy 18-55 DX

  4. #4

    Domyślnie

    Tak będą pasowały. Z tym że ten drugi w zasadzie nie będzie Ci potrzebny.

  5. #5

    Domyślnie

    Dzięki za odp.
    Przeglądam właśnie Twoje foty na obiektywni.pl - jakim aparatem je robiłeś i jaką optyką ? Bardzo, bardzo przyzwoite.

    Pzdr

  6. #6

    Domyślnie

    Tam są zdjęcia głównie z D50 i najprostszej sigmy 18-50.

  7. #7

    Domyślnie

    Hmmm ja mam D 50 chyba z 5 lat i nigdy mi się nie udało zrobić takich zdjęć... może dlatego że nie mam czasu focić A tak na poważnie.. obrabiasz je w jakimś PS czy innym programie czy są to może oryginały bez obróbki ? Ciekawi mnie to z uwagi na to że chcę ocenić czy D50 potrafi robić dobre foty bez "wspomagaczy" Dzięki za pomoc.

  8. #8

    Domyślnie

    Oczywiście że obrabiam. Jedne lepiej inne gorzej, ale wszystkie są obrobione. Nie wyobrażam sobie ambitniejszej fotografii cyfrowej bez obrabiania zdjęć. Jeśli chodzi o aparat to D50 to na prawdę świetny sprzęt. Nie ma sensu wymieniać go na nowszy w tym samym segmencie. Zdecydowanie da się nim zrobić ładne zdjęcia.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •