Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez superkomornik Zobacz posta
    Jak często zmieniasz przysłonę w trakcie kręcenia? I tu i tu będzie to kiepsko wyglądało ze względu na skokowość.
    nieczęsto ale czasami w C zdarza mi się w N nie - łatwiej strawić skok światła niż wstrząsy.

    Cytat Zamieszczone przez superkomornik Zobacz posta
    I wcale nie trzeba przymykać obiektywu D do maksymalnej wartości, przed chwilą sprawdziłem. Kwestia ustawień.
    Hmm, jak mam ustawioną przysłonę na 1,8 i w LV kręcę pierścieniem, to się nie przymyka. Co mam przestawić? Trochę mi to przeszkadzało

  2. #22

    Domyślnie

    Nie mogę teraz znaleźć odpowiedniej opcji w menu ale u mnie to działa - jest taka przysłona jaką ustawię na pierścieniu (nie ważne czy to lv czy nie).
    Pozdrawiam, Damian Nowakowski
    1x1
    Bękarty Kolarstwa

  3. #23
    sv
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez monochromatic Zobacz posta
    Witam , potrzebuję uwag fachowców którzy filmuja lustrzanakmi , chce w to wejsc narazie na probe , poniewaz posiadam optyke do pelnej klatki fajnie by było kupic apart który rowniez filmuje ale nikon wypuscil tylko z najnowszych apartatów d7000 , myslde o kupnie go i uczeniu sie na nim bo za nim pojawi sie d 800 z funkcja filmowania to te nie wiem kiedy nastapi a cena pewnie bedzie 10-11 tys . To w sumie zastanawiam sie czy taniej by nie bylo kupic canona 5dmk2 ktory filmuje rewelacyjnie tzn. jakosc obrazu jest ciekawsza od nikona d7000
    Jesli ktos podal by roznice i wady tego aparatu to z góry dzieki ... narazie to co w sieci widzialem trudno ocenic , mam wrazenie ze np : canon 7d lepiej filmuje od d 7000
    Jeżeli koniecznie chcesz próbować to kup 600d Canona. Za stosunkowo niewielką cenę będziesz miał niezłą maszynę do filmowania. Do zabawy w sam raz. Co do filmowania ślubów lustrzanką: jasne, że się da, ale będziesz potrzebował sporo dodatkowego sprzętu typu staedy, slider, rejestrator, statyw, monopod itd. Moim zdaniem przyda się również drugi operator, bo zrobienie ślubu w pojedynkę to partyzantka. Czyli potrzebujesz drugiego aparatu (minimum). Oczywiście sam sprzęt to drobiazg - będziesz się jeszcze musiał sporo nauczyć

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •