Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

    Domyślnie Wstęp do Meteorów...


  2. #2

    Domyślnie

    Bardzo naturalnie, spokojnie, co oczywiście jest plusem.
    LED ZEPPELIN

  3. #3
    Gaduła Awatar NBA
    Dołączył
    09 2007
    Miasto
    Jarocin, Wielkopolska
    Posty
    3 760

    Domyślnie

    Jakoś mdławo... mz...

  4. #4

    Domyślnie

    Ładne ale mdławo.
    Umysł ludzki jest jak spadochron, użyteczny jest tylko wtedy gdy jest otwarty.

  5. #5

    Domyślnie

    mdławo bo pewnie mocno jarające słońce było...jeśli to wstęp to rozumiem że będzie więcej
    K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
    http://bartekkw.deviantart.com/
    "Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bartekkw Zobacz posta
    mdławo bo pewnie mocno jarające słońce było...jeśli to wstęp to rozumiem że będzie więcej
    W rzeczy samej. Tak się jakoś dzieje, że piloci oprowadzają tam wycieczki w środku południa. To jeszcze można strawić, bo w końcu od czego jest soft... Najgorsze jest to, że na takie wspaniałe miejsca dostaje się chwilkę czasu i pozostaje wybierać... Przeznaczyć ją na nerwowe wyszukiwanie ciekawych kadrów i ustawianie puszki, czy nasycać wzrok tymi szokującymi widokami, starając się coś zwiedzić i ostrzeliwać się dookoła aparatem. Ja wybrałem tą drugą opcję... Efektem mogą być oklepane kadry, ale w parę zakazanych miejsc udało mi się wleźć i coś tam pyknąć... Ogólnie nie jestem zadowolony z tej "sesji". Może jednak coś tam jeszcze wybiorę...

  7. #7

  8. #8

    Domyślnie

    albo potrzebuje okularow, albo dostaje oczoplasu......te skaly an dole sie rozjezdzaja, albo poruszone, albo nieostre....no moze cos nie tak z ostrzeniem

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    albo potrzebuje okularow, albo dostaje oczoplasu......te skaly an dole sie rozjezdzaja, albo poruszone, albo nieostre....no moze cos nie tak z ostrzeniem
    Nie pijemy już dzisiaj...

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nothing Zobacz posta
    Nie pijemy już dzisiaj...
    nie pije bo nie moge pic......mam na stole BECK'Sa bezalkocholowego.......
    juz w pracy zastanawialem sie nad tym zdjeciem i mowilem "monitor", ale dotarlem do domu i widze to samo....dol zdjecia sie rozjezdza, ale moze to pixeloza (czyt. kompresja)....

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •