Close

Zobacz wyniki ankiety: Moim zdaniem wygrywa zdjecie numer:

Głosujących
260. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Andy_O

    75 28,85%
  • Sailor

    185 71,15%
Strona 3 z 14 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 137
  1. #21

    Domyślnie

    Też macie takie wrażenie, że od razu widać kto którą fotkę zrobił?
    I'm not normally a religious man, but if you're up there, save me, Superman!
    http://instagram.com/adrwoz

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adrian Zobacz posta
    Też macie takie wrażenie, że od razu widać kto którą fotkę zrobił?
    tak, ale nie wpłynęło to na wynik głosowania - obie prace są dobre, ale skłaniam się w stronę... (tego co zagłosowałem, a na resztę poczekamy i zobaczymy wyniki)
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  3. #23

    Domyślnie

    hmm no jestem ciekaw co z tego wyjdzie. Kto wygra ale musze pwiedziec ze problem z identyfikacja autorow jest bo temat taki nie konwencjonalny i inny od tego co zawsze przedstawiali.
    |D7100|SB-800|T17-50/2.8|S70-200/2.8|SY8/3.5|nogi GoldPhoto|Manfrotto|SanDisk|
    Pozdrawiam Tomek Kić

  4. #24

    Domyślnie

    Jedynka bo .... to jest klasyczne zdjęcie, a nie prawie grafika komputerowa.
    Precyzyjniej: preferuję zdjęcia gdzie jest jak najmniej ingerencji programów graficznych, a jak już są to są one prawie niezauważalne.
    Totalne PSucie nie kręci mnie
    MarcinWilk

  5. #25

    Domyślnie

    perfidny plan Panowie............
    każde zdjęcie można zrobić inaczej, lecz nie wiadomo czy lepiej

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mswilk Zobacz posta
    Jedynka bo .... to jest klasyczne zdjęcie, a nie prawie grafika komputerowa.
    Precyzyjniej: preferuję zdjęcia gdzie jest jak najmniej ingerencji programów graficznych, a jak już są to są one prawie niezauważalne.
    Totalne PSucie nie kręci mnie
    O Madre de Dios, jak mnie już nudzą ci puryści fotograficzni, którym wszystko PS-em śmierdzi... Symptomatyczne jest jak dla mnie to, że zwykle rekrutują się spośród osób, którym nie dane było smrodów ciemni wąchać.

    Panowie Andy_O i Sailor umówili się na pojedynek w formule MMA. W dodatku temat jaki sobie obrali też skłaniał do sięgnięcia po "klasyczny fotomontaż". Nie można zatem czynić z tego zarzutu!

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    O Madre de Dios, jak mnie już nudzą ci puryści fotograficzni, którym wszystko PS-em śmierdzi... Nie można zatem czynić z tego zarzutu!
    To nie zarzut a jedynie moje odczucie. Każdy ma prawo do swojej opinii, a moja jest właśnie taka jaką przedstawiłem i wcale nie dążę do tego aby ktoś ją podzielał. AMEN.
    MarcinWilk

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mswilk Zobacz posta
    To nie zarzut a jedynie moje odczucie. Każdy ma prawo do swojej opinii, a moja jest właśnie taka jaką przedstawiłem i wcale nie dążę do tego aby ktoś ją podzielał. AMEN.
    Wystarczyło napisać, że bardziej urzekła cię prostota jedynki, a dwójka wydaje się przekombinowana, a nie kręcić nosem na PS-a, którego nb. użyto w obydwu przypadkach - jak sądzę.

  9. #29

    Domyślnie

    Mnie bardziej urzekła jedynki prostota...
    Aparat Nikon Obiektyw Nikon Lampa Nikon

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez andre84 Zobacz posta
    Mnie bardziej urzekła jedynki prostota...

Strona 3 z 14 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •