Close

Strona 1 z 109 1231151101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 1085
  1. #1

    Domyślnie AF Nikkor 180mm F2.8 D IF-ED - jakość absolutna?

    Jak w temacie - czy jakość tego obiektywu oraz fotki nim wykonane można uznać za doskonałą? Oczywiście zdaje sobie sprawę że to pojęcie względne i subietywne, ale powiedzcie proszę co o tym sądzicie.

    Być może nabędę to szkło (hehe taki zdesperowany bezskutecznym szukaniem dobrej używki 80 - 200 f/2. jako nowe, po okazyjnej cenie.....

    Pozdrawiam
    | Nikon D70s | Nikon F80 | AF Nikkor 50 mm f/1.8 D | AF Nikkor 180 mm f/2.8 D IF - ED | CF Extreme III | Lowepro Nova 3 |

  2. #2

    Domyślnie

    posiadam taki obiektyw od roku i dla mnie to absolutna rewelacja - kontrast i ostrosc na najwyzszym poziomie, a do tego bardzo poreczny. polecam! nie zastanawiaj sie
    D300, + 35/2 + 180/2.8 + 60/2.8 +T12-24

  3. #3
    sv
    Gość

    Domyślnie

    tez szukam tego szkla w dobrej cenie

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Rial
    posiadam taki obiektyw od roku i dla mnie to absolutna rewelacja - kontrast i ostrosc na najwyzszym poziomie, a do tego bardzo poreczny. polecam! nie zastanawiaj sie
    Kupiłeś nówke, czy udało Ci się trafić na idealny używany egzemplarz? Ja chciałem uzywke kupic, miała być nówka ale bez pudełka. Okzało się że byla z włosem na soczewce w srodku Lipa totalna

    Teraz szykuje się na nówke. Podepre się ratami... trudno. Ale bedzie mój od zawsze i na zawsze
    | Nikon D70s | Nikon F80 | AF Nikkor 50 mm f/1.8 D | AF Nikkor 180 mm f/2.8 D IF - ED | CF Extreme III | Lowepro Nova 3 |

  5. #5
    sv
    Gość

    Domyślnie

    gdzie kupijesz i za ile (jesli to nie tajemnica

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sven
    gdzie kupijesz i za ile (jesli to nie tajemnica
    Pewnie że nie tajemnica

    http://www.fotozakupy.pl/sklep/page/...t/product/2235

    W tym sklepie. Z tym że nie przez net, a podjade sobie do nich i kupie osobiscie. To dwa kroki odemnie. Wywołuje u nich negatywy i slajdy. Porządna firma.

    | Nikon D70s | Nikon F80 | AF Nikkor 50 mm f/1.8 D | AF Nikkor 180 mm f/2.8 D IF - ED | CF Extreme III | Lowepro Nova 3 |

  7. #7

    Domyślnie

    kupilem swoj na gieldzie - uzywany (bez D) za 1800 zl. stan prawie idealny
    D300, + 35/2 + 180/2.8 + 60/2.8 +T12-24

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Rial
    kupilem swoj na gieldzie - uzywany (bez D) za 1800 zl. stan prawie idealny
    Osobiście też bym kupił gdyby mi się taki egzemplarz trafił Ale najpierw założyłbym go i pstryknął trochę fotek. Słyszałem bowiem już sporo opinii że obiektyw kupiony w komisie wyglądał jak nowy i jako taki był sprzedawany, a po rozebraniu go w serwisie okazywało się że do nowości sporo mu brakowało...

    Ale jeśli trafiłes na OKAZ to gratuluję bo to nie łatwa sprawa

    Pozdrawiam
    | Nikon D70s | Nikon F80 | AF Nikkor 50 mm f/1.8 D | AF Nikkor 180 mm f/2.8 D IF - ED | CF Extreme III | Lowepro Nova 3 |

  9. #9

    Domyślnie

    Z wlasnego doswiadczenia wiem ze jak kupujesz u handlarza ktory stoi na gieldzie co tydzien to raczej nie ma problemow z wymiana(zwrotem) jesli cos jest nie tak (a u takiego kupowalem 180-tke)
    pozdrawiam
    D300, + 35/2 + 180/2.8 + 60/2.8 +T12-24

  10. #10

    Domyślnie

    Jaki obiektyw SIGMY jest konkurencyjnym szkłem do Nikkora AF 180 f/2.8 IF - ED???
    Czy wogóle takowy istnieje? Czy jest taki drugi innej firmy zapewniający tak rewelacyjne zdjęcia pod praktycznie każdym względem?

    [ Dodano: Czw 02 Cze, 2005 ]
    I jeszcze jedno zapytanko

    Czy macie gdzieś link do testu tego obiektywu? Może być w języku angielskim Choć nie ukrywam, że po polsku będzie najbardziej pomocny

    Z góry dzięki
    | Nikon D70s | Nikon F80 | AF Nikkor 50 mm f/1.8 D | AF Nikkor 180 mm f/2.8 D IF - ED | CF Extreme III | Lowepro Nova 3 |

Strona 1 z 109 1231151101 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •