Close

Strona 89 z 109 PierwszyPierwszy ... 3979878889909199 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 881 do 890 z 1085
  1. #881

    Domyślnie

    @madebyzosiek
    +1

    Wysłane z mojego HUAWEI CAN-L11 przy użyciu Tapatalka
    "Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek

  2. #882

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez _Pawel Zobacz posta
    Tak, jak napisał Kojocisko - już samo spojrzenie w wizjer wzbudziło u mnie podejrzenia., bo zrobiło się żółto. Nie zaprzeczam, że może się nie znam i może tak powinno być, ale w takim wypadku to szkło nie dla mnie.
    Jak już pozytywnie zakończę sprawę, dam Wam info, co to za szkło.
    pokazales jedno i to samo zdjecie robione z tego samego nef u.

    jedno bylo zatytuowane nef , drugie jpg. Obydwa byly w jpg i byly calkowicie rozne , przy czym jedno z nich bylo prawidlowe dla oka .

    Jak mozna na tej podstawie wycigac wniosek , ze byc moze obiektyw jest uszkodzony ?

    Wedlug mojej obserwacji w 90% przyczyna zmartwien pytajacych sa wadliwie przeprowadzone testy.

    Osoby ,ktore Maja pojecie i doswiadczenie nie pytaja , gdyz sa sami w stanie stwierdzic wade na podstawie prawidlowych testow.
    Osoby , ktore nie Maja doswiadczenia i wiedzy , nie sa w stanie przeprowadzic poprawnych testow , stad i bledne wnioski.

    na podstawie zlych zalozen wynik wnioskowania jest przypadkowy.

    nie twierdze , ze obiektyw nie byl uszkodzony , ale na podstawie tego samego zdjecia roznie wolanego nie znajduje powodu by stwierdzic, ze obiektyw jest uszkodzony. Odpowiedz jest wynikiem zgadywanki. Szansa trafienie jest 50%.

  3. #883

    Domyślnie

    @Nican prosiłem Cię i będę upierdliwe prosił. Albo pisz po polsku, albo wcale. Twoje wywody są wyrazem analfabetyzmu i Twojej pogardy dla czytających. Zrozum to, albo zacznę je kasować.

  4. #884

    Domyślnie

    Kolego moderatorze @madebyzosiek ... Wydaje mi się, że z racji zawodu powinno być wiadomym iż nie wszyscy uczniowie są jedynie celujący w nauce wszystkich przedmiotów... A to określenie jakiego użyłeś wobec użytkownika @Nican jest lekko mówiąc niedelikatne... Można było je raczej sformułować wysyłając PW. Bo ja np mam wrażenie że coś zanadto "rozmądrzyłeś sie" ostatnio...
    Pozdrawiam.

  5. #885

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zeberek1 Zobacz posta
    Kolego moderatorze @madebyzosiek ... Wydaje mi się, że z racji zawodu powinno być wiadomym iż nie wszyscy uczniowie są jedynie celujący w nauce wszystkich przedmiotów... A to określenie jakiego użyłeś wobec użytkownika @Nican jest lekko mówiąc niedelikatne... Można było je raczej sformułować wysyłając PW. Bo ja np mam wrażenie że coś zanadto "rozmądrzyłeś sie" ostatnio...
    Pozdrawiam.
    Nie Twoją rolą jest analizowanie i ocenianie moich działań z tytułu funkcji na tym forum, szczególnie że nie bardzo wiesz ile razy i w jakich okolicznościach koledze nie potrafiącemu pisać po polsku była zwracana uwaga. Może Tobie wygodnie czyta się tekst sformułowany w taki sposób, mi i tym raportującym posty kolegi na pewno nie. Regulamin forum jest zaakceptowany przez każdego, kto założył tu konto i wypada go respektować.
    Na marginesie - mam ostatnio wyjątkowo mało czasu na mądrzenie się.

  6. #886
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    10 2016
    Miasto
    Białobiel
    Posty
    164

    Domyślnie

    Dostałem jeszcze zdjęcia z dwóch innych źródeł i raz trafiły mi się podobne, jak "mój" egzemplarz. Także nie przeczę, że być może szkło było w porządku, jednak wymaga albo specjalnego traktowania (światło) albo obróbki zdjęć, żeby wydobyć z niego, co najlepsze. W razie, gdyby ktoś miał ochotę spróbować - http://allegro.pl/nikon-nikkor-af-18...365806337.html . Ogólnie szkło w stanie bardzo dobrym, do niczego innego nie mogłem się przyczepić. A sprzedający jest skłonny do negocjacji. Szkło było u mnie za 1750 zł. Chwilę to trwało (2 dni obiektyw przeleżakował na poczcie), ale pieniądze już mam z powrotem na koncie, także sprzedający w sumie w porządku. A ja się biorę za robienie zdjęć tym, co mam .

  7. #887

    Domyślnie

    Miałem w ręce trzy sztuki tego szkła. Jedną pożyczoną od znajomego, bardzo nową, drugą strasznie sprawowaną i trzecią nabyłem całkiem przypadkiem za 1500, tyle że straszą bez literki D. Żadna nie dawała takiego obrazka i nie traciła kontrastu pod światło tak mocno

  8. #888

    Domyślnie

    Jak się miewa af w tym szkiełku ? Chodzi mi o szybkość.
    A7 III | A7 II | 35 1.4 | 55 1.8 | 85 1.4 |

  9. #889

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez themadablues Zobacz posta
    Jak się miewa af w tym szkiełku ? Chodzi mi o szybkość.
    No nie jest to szkło sportowe, jak chociażby 80-200 na śrubokręt, ale też nie ma dramatu jak 85 1.8G. Ja śledziłem wiewiórkę kiedyś i dało radę

  10. #890

    Domyślnie

    AF-C bez szału, AF-S w dobrych warunkach w miarę szybko. Wszystko zależy do wymagań. W ciemniejszych pomieszczeniach lubi błądzić zwłaszcza na bocznych czujnikach.

Strona 89 z 109 PierwszyPierwszy ... 3979878889909199 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •