Close

Strona 79 z 109 PierwszyPierwszy ... 2969777879808189 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 781 do 790 z 1085
  1. #781
    dawniej hydra.ulik Awatar hydra_ulik
    Dołączył
    01 2011
    Miasto
    Wioska obok Szczecina
    Posty
    524

    Domyślnie

    No to zdaje się, że zakupiłem...Ze zdjęć i opisu właściciela igła, nad igłami. W rzeczywistości się okaże. Ostry od pełnej dziury, stan sklepowy, pierwszy właściciel (użytkownik naszego, szacownego forum... ) No, cóż...czekam na przesyłkę.
    Pozdrawiam kolektyw. Grzesiek
    --------------------------------------
    Aparat, obiektywy...

  2. #782

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hydra.ulik Zobacz posta
    No to zdaje się, że zakupiłem...Ze zdjęć i opisu właściciela igła, nad igłami. W rzeczywistości się okaże. Ostry od pełnej dziury, stan sklepowy, pierwszy właściciel (użytkownik naszego, szacownego forum... ) No, cóż...czekam na przesyłkę.
    Podziel się wrażeniami, może mi ułatwisz podjęcie decyzji

  3. #783

    Domyślnie

    To jak już dostaniesz, to pochwal się fotką na pełnej dziurze, chodzi mi takie szkło po głowie,,,
    D750 ll S35/1,4 ART ll S135/1,8 ART ll N24-70 2,8 ll S70-200 OS ll SB-700 ll

  4. #784
    dawniej hydra.ulik Awatar hydra_ulik
    Dołączył
    01 2011
    Miasto
    Wioska obok Szczecina
    Posty
    524

    Domyślnie

    Nie omieszkam...Sam jestem ciekawy. Wiem, co potrafi te szkło, ale nie wiem, co będziemy w stanie spłodzić w duecie... Jak tylko dojdzie, a będzie to w przyszłym tygodniu, to wrzucę jakieś fotki...Znając życie, to pierwsze będą...a jak, parowozy...

    Aha...Prośba do posiadaczy! Wrzucajcie tu swoje foty, bo mało ich w sieci. Te, co są widziałem, a chciałbym się podelektować...
    Ostatnio edytowane przez hydra_ulik ; 16-02-2017 o 23:09
    Pozdrawiam kolektyw. Grzesiek
    --------------------------------------
    Aparat, obiektywy...

  5. #785
    dawniej hydra.ulik Awatar hydra_ulik
    Dołączył
    01 2011
    Miasto
    Wioska obok Szczecina
    Posty
    524

    Domyślnie

    Otrzymałem dziś swoją 180-kę. Pierwsze wrażenie? Rewelacja! Jakość wykonania wzorowa. Chciałbym, żeby teraźniejsze wyroby Nikona, były chociażby w połowie, tak pancerne Próbne fotki, bez wychodzenia z domu pokazały wielkie możliwości tego obiektywu. Póki, co jestem pod wrażeniem...
    Pozdrawiam kolektyw. Grzesiek
    --------------------------------------
    Aparat, obiektywy...

  6. #786

    Domyślnie

    180tka jest tak cudowna optycznie, że w praktyce na F2.8 F4 F5.6 powinna się zmieniać jedynie GO a nie ostrość Jeżeli tak nie jest trzeba użyć mikrokalibracji aż tak będzie
    blog|fejsbuk|flickr
    Z6II|20|35|50|85|500

  7. #787

    Domyślnie

    @robanto, @Robson_zg Wiem w czym problem, zdjęcia podlinkowane z G+ są widoczne dla mnie ale być może widzą też osoby zalogowane do G+ właśnie.
    Zgłosiłem do usunięcia bo edytować już nie mogę.
    FX, DX

  8. #788

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez puls Zobacz posta
    @robanto, @Robson_zg Wiem w czym problem, zdjęcia podlinkowane z G+ są widoczne dla mnie ale być może widzą też osoby zalogowane do G+ właśnie.
    Zgłosiłem do usunięcia bo edytować już nie mogę.
    Wstaw jeszcze raz, tym razem proponuję przy użyciu Dropboxa, poniżej instrukcja
    https://www.dropbox.com/s/th8jvamxip...opbox.pdf?dl=0

  9. #789

    Domyślnie

    30 minut na edycję to trochę MAO
    EXIF zachowany


    FX, DX

  10. #790

    Domyślnie

    Muszę przyznać się, że zdjęcia liści nie przemawiają do mnie
    D750 ll S35/1,4 ART ll S135/1,8 ART ll N24-70 2,8 ll S70-200 OS ll SB-700 ll

Strona 79 z 109 PierwszyPierwszy ... 2969777879808189 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •