Close

Strona 87 z 109 PierwszyPierwszy ... 3777858687888997 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 861 do 870 z 1085
  1. #861

    Domyślnie

    Umówimy się, że Nikkor 180 2.8 nie jest królem ostrości, to nie Sigma Art Ten obiektyw jest portretowo miękki na 2.8, do tego są lepsze i gorsze sztuki.
    Na bezlustrze celność jest idealna, bo czujniki są na matrycy, podobnie jest w lustrze na LV. Ale nie o tym jest wątek, jakość to nie tylko ostrość.

  2. #862

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez prof.Miodek Zobacz posta
    coś w tym musi być że wiekszośc jęczy w lustrach o ff/bf i mydłach
    Rozumiem, że czysto subiektywna opinia której nijak nie da się potwierdzić?

  3. #863

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Rozumiem, że czysto subiektywna opinia której nijak nie da się potwierdzić?
    Teraz kolega chyba kpi ?
    Przeciez w kazdym "Waszym" wątku o obiektywach przestrogi sprawdz z kilku sztuk czy nie ma bf/ff I w wielu prosby o ocene, jak sprawdizc bo jest mydlo itp, widzieliscie takie wątki w bezlustrach ?
    No wlasnie. Poza tym potwierdzam wlasnie miedzy innymi ja majac i D7200 i Xt-2. Zzadnym kompletnie szkłem nie mam i ni emialem problemow z bf/ff z lustreem niemal z każdym po to producent robi wlasnie korekte w body bo z góry zakłada że będzie potrzebna Taka prawda i nie zaklniesz rzeczywistości.

  4. #864

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez prof.Miodek Zobacz posta
    ... po to producent robi wlasnie korekte w body bo z góry zakłada że będzie potrzebna Taka prawda i nie zaklniesz rzeczywistości.
    Ja w Sony A6000 też mam w menu korektę jakby co
    Temat nie jest o tym, jak masz Nikkora 180 2.8 to czekamy na zdjęcia. Jak nie, to nie marnuj czasu i nie zostawiaj śmieci w wątku...

  5. #865

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    Ja w Sony A6000 też mam w menu korektę jakby co ...
    Do lustrzankowych obiektywów podpinanych za pomocą przejściówki LA-EA4, która ma własny moduł AFu i lustro czyli de facto robi z bezlustra lustrzankę

  6. #866

    Domyślnie

    I jaki to ma sens?
    pozdrawiam, Wojtek

  7. #867

    Domyślnie

    Zapytać należałoby raczej tych, którzy tym czymś dysponują, ale tak ogólnie to wydaje mi się, że ma to sens jako zapchajdziura dla systemowych braków lub jako alternatywa dla tych, którzy nie chcą się rozstać ze swoimi zabawkami (a nawet u Minolto-Sonego da się znaleźć kilka perełek) a jednocześnie wolą używać bezluster.

  8. #868

    Domyślnie

    http://www.rybczynski24.pl/fotografi...ie-roznia.html

    stąd właśnie detekcja kontrastu będzie wolniejsza ale dokładniejsza, w fazowym właśnie stąd przesunięcia ostrości

  9. #869

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez prof.Miodek Zobacz posta

    stąd właśnie detekcja kontrastu będzie wolniejsza ale dokładniejsza...
    Tak, szczególnie jak jest mało światła i kontrast prawie nie występuje... Bardzo jest wówczas dokladna
    Mówiłem już, że to nie jest wątek o celności AFu...

  10. #870

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez woytec60 Zobacz posta
    I jaki to ma sens?
    a7r mial tylko detekcje kontrastu.
    podpinajac obiektywy z bagneten A ostrzenie bylo b. powolne. Adapter z detekcja fazy to przyspieszal.

Strona 87 z 109 PierwszyPierwszy ... 3777858687888997 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •