Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20
  1. #1

    Domyślnie Plecak do D700 z gripem proszę o pomoc

    Witam wszystkich . Mam mały problemik , tzn szukam plecaczka , który pomieści d700 z gripem , podpiętym 80-200/2.8 z tulipanem i dodatkowo jedną stałkę . Do tego butelka wody i wsio . Nie zamierzam zabierać nic poza tym , ma być mały , zgrabny i poręczny.Duży plecak na wyprawy już mam. Szukałem na forum ale bez skutku . W sklepie zaproponowano mi naneu pro urban gear u60. Może jest i piękny ale moim zdaniem za płytki. Bardzo proszę o pomoc.
    X-E2 , 18-55 , torba i plecak

  2. #2

    Domyślnie

    Będziesz miał problem bo zazwyczaj małe plecaki najczesciej nie mieszczą w sobie nawet body z zapiętym jakimś standardowym zoomem pokroju 17-55 a gdzie mowa o 80-200
    Małe zmiany ... trochę C i do tego L ale i tak dalej tu zostaje

  3. #3

    Domyślnie

    To może jakieś inne sugestie , mam torbę na ramię , która to wszystko mieści ale jest niewygodna w noszeniu , majta się w czasie wycieczek i przeszkadza .
    X-E2 , 18-55 , torba i plecak

  4. #4

    Domyślnie

    posiadam plecak Lowepro Flipside 400. D700 z podpiętym 24-70 + d70 + 17-70 lampa + szkiełko + sporo ******* włazi. niestety jak podpinam gripa do body już się nie mieszczę plecak jest ciut za płytki jakieś 2 cm. pozdrawiam

  5. #5

    Domyślnie

    Właśnie miałem proponować lowepro flipside 400 aw ale to też już jest kawałek plecaka , zresztą kolega setth już napisał że nie do końca wszystko pomieści .
    Ewentualnie może coś z Katy , 3n1-30 chociaż to tez już będzie taka ,,skrzynka" na plecach
    Małe zmiany ... trochę C i do tego L ale i tak dalej tu zostaje

  6. #6

    Domyślnie

    w lovepro slingshot 300, pakuję D300S z podpiętym gripem +S70-200 2/8, pozostaje mi miejsce na 3 słoiki i jedna średnia komora na duperele............ jedynym minusem jest to, że plecak na jedno ramię.

  7. #7

    Domyślnie

    Plecak na jedno ramie to dla mnie jak torba . Patrzę na Lowepro Wertex 100 AW . Nie mam pojęcia czy nie za duży , na głębokość chyba ok . http://www.foto-net.pl/sklep/produkt...ex-100-AW.html
    Może ktoś zerknie , coś podpowie ?
    X-E2 , 18-55 , torba i plecak

  8. #8

    Domyślnie

    Vertexy maja jedną wade , dużo ważą same w sobie , są pancerne , budowa jak walizka nie wiem czy przez to że są takie twarde nie bedą utrapieniem w czasie dłuższych wypraw
    Małe zmiany ... trochę C i do tego L ale i tak dalej tu zostaje

  9. #9

    Domyślnie

    Właśnie widzę , to nie jest lekki podręczny plecak . Chyba sam zacznę szyć i jeszcze zarobię bo z tego co jest na rynku to chyba nic nie wybiorę . No chyba , że zrezygnuję z gripa.
    X-E2 , 18-55 , torba i plecak

  10. #10

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •