Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Obudowy podwodne

    Czesc!
    Jak w temacie. Czy moze ktos ma i moze uzywal.? Chetnie poznam opinie w tym temacie....

    Pozdrawiam
    --
    Jiro
    D70 i kilka szpejuff

  2. #2

    Domyślnie

    mam na sprzedaz ))
    ale nigdy nie uzywalem i...
    są cholernie drogie!!!
    Serdecznie pozdrawiam
    www.hesja.pl

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hesja
    mam na sprzedaz ))
    To wiem
    Cytat Zamieszczone przez hesja
    ale nigdy nie uzywalem i...
    Tego nie wiem
    Cytat Zamieszczone przez hesja
    są cholernie drogie!!!
    To tez wiem
    Kiedys nurkowalem z takimi ciekawymi ludzikami. Jeden mial zrobiona wlasnorecznie obudowe do kamery video, z oprogramowanym sterowaniem z guzikow na zewnatrz obudowy....Dzialalo toto super
    Drugi, strazak z Austrii, mial zrobiona obudowe do swojego cyfraka z plexi.Tez zrobil ja sam...Ale ja bym sie bal wlezc do wody ze swoim aparatem.... ktorego chroni tylko cos co zrobilem sam....

    Pozdroofki
    --
    Jiro
    D70 i kilka szpejuff

  4. #4

    Domyślnie Zdjęcia podwodne

    Obudowy do zdjęć podwodnych nie są drogie są drogie jak s&^%$#$.

    No nie mam pytań, ale orygnialne obudowy to zaczynają się od około 1200$ - to ja wolę jednak nowy jasny obiektyw.

    Do zdjęć podwodnych polecam zakup jakiejś małpy cyfrowej (z możliwością recznego nastawiania) i wodoszczelnego opakowania do niego. koszt całości około 600 USD.

    Widziałem zdjęcia z małpy i z jakiejś lustrzanki. Generalnie zbytnich różnic nie widać. To co zyskuje się na jakości szkła i tak trasi się przez obudowę (a właściwie poprzez 2 granice między ośrodkami powietrze-plexi, plexi-woda). Dodatkowo jak masz małpę to masz lapmę błyskową a przy normalnym aparacie dupa w krzakach (no chyba, że kogoś stać na lampę do zdjęć pod wodą). Dodatkowo w większości małp jest makro (też się pod wodą może przydać).

    To tyle moich przemyśleń.

    Grzegorz
    ---------------------
    Co Cię nie zabije to Cię wzmocni...

  5. #5

    Domyślnie Re: Obudowy podwodne

    Jak w temacie. Czy moze ktos ma i moze uzywal.?

    Polecam miekka obudowe Ewa Marine (www.ewamarine.de) kosztuje 120 funtow i znakomicie mi sie sprawdzila na tegorocznych wakacjach w Egipcie.
    Pozdrawiam
    PeterR

  6. #6
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    Witam,
    na stronie http://www.digideep.com/ znajdziesz zestawienie wszystkich producentów obudów z testami. Warto poczytać. Jest też parę linków. Co do obudowy miekkiej typu EwaMarine to nadaje się moim zdaniem do niewielkich głebokości. Pod wodą worek tak mocno opina aparat, że wszystko się blokuje bo wciśnięte są wszystkie klawisze . Po drugie jest bardzo podatna na uszkodzenia ostrymi przedmiotami.

    pzdr
    leszek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •