Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie a wy znacie Polske? ;)

    http://doyouknowpolska.com/

    moim zdaniem bardzo fajny pomysl i wykonanie

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    ale czego to dowodzi?

    Że mam dużą wiedzę o Polsce czy może, że znam 4 slangowe określenia?
    Pursue happiness with diligence

  4. #4

    Domyślnie

    heeh dobre......ale najbardziej drazni mnie slowo siema, uzywa go kazdy dres a jeszcz z 10 lat temu za siema dostawalo sie po lbie od dresow, bo kojazyli (jak dali rade kojazyc) z owsiakiem a co za tym idzie z"wszarzami i brudasami" Dlatego na przywitanie siema nigdy nie odpowiadam siema nigdy nie odpowiem siema, tylko zawsze czesc.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    heeh dobre......ale najbardziej drazni mnie slowo siema, uzywa go kazdy dres a jeszcz z 10 lat temu za siema dostawalo sie po lbie od dresow, bo kojazyli (jak dali rade kojazyc) z owsiakiem a co za tym idzie z"wszarzami i brudasami" Dlatego na przywitanie siema nigdy nie odpowiadam siema nigdy nie odpowiem siema, tylko zawsze czesc.
    Ja rozumiem, że na Twojej klawiaturze nie ma polskich znaków diakrytycznych, ale czy "rz" też Ci zjadło?
    Z6II|FTZII|N10-24|N14-24|N35|N24-70|N105VR|N70-200VRII|TC-14EIII|TC-17EII|SB800|YN-685|YN-460II|YN-622N-TX|YN-622N|YN RF-602|YN RF-603
    Było: D700+MB-D10|D200+MB-D200|

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fotograf58 Zobacz posta
    to Jurkowi Owsiakowi podczas WOŚP odpowiesz "cześć", dla mnie jest to kultowe powitanie Jurka i nie wyobrażam sobie inaczej mu odpowiedzieć.
    Owsiakowi nie, to powiedzenie jest jego i basta

    Cytat Zamieszczone przez Me_how Zobacz posta
    Ja rozumiem, że na Twojej klawiaturze nie ma polskich znaków diakrytycznych, ale czy "rz" też Ci zjadło?
    Masz manie nie skojarzylem

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    heeh dobre......ale najbardziej drazni mnie slowo siema, uzywa go kazdy dres a jeszcz z 10 lat temu za siema dostawalo sie po lbie od dresow, bo kojazyli (jak dali rade kojazyc) z owsiakiem a co za tym idzie z"wszarzami i brudasami" Dlatego na przywitanie siema nigdy nie odpowiadam siema nigdy nie odpowiem siema, tylko zawsze czesc.

    Odkąd pamiętam, u mnie na podwórku mówiło się siema (siemasz, siemanko, siemasz z rana). A mam już ponad 4 dychy.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez freefly Zobacz posta
    A mam już ponad 4 dychy.
    No i ja tez to pamietam z czasem jednak sie tak przestalo mowic i jak pisalem za siema mozna bylo zarobic.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    No i ja tez to pamietam z czasem jednak sie tak przestalo mowic i jak pisalem za siema mozna bylo zarobic.
    Chyba w Twoich stronach. U mnie, przyznam nie spotkałem się, żeby ktoś za to dostał w dziób kiedykolwiek.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez freefly Zobacz posta
    Chyba w Twoich stronach. U mnie, przyznam nie spotkałem się, żeby ktoś za to dostał w dziób kiedykolwiek.
    u mnie identycznie. Prędzej można było oberwać za odpowiedzenie "dzień dobry" w takiej sytuacji

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •