Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 29
  1. #11

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fotograf58 Zobacz posta
    to Jurkowi Owsiakowi podczas WOŚP odpowiesz "cześć", dla mnie jest to kultowe powitanie Jurka i nie wyobrażam sobie inaczej mu odpowiedzieć.
    Owsiakowi nie, to powiedzenie jest jego i basta

    Cytat Zamieszczone przez Me_how Zobacz posta
    Ja rozumiem, że na Twojej klawiaturze nie ma polskich znaków diakrytycznych, ale czy "rz" też Ci zjadło?
    Masz manie nie skojarzylem

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    heeh dobre......ale najbardziej drazni mnie slowo siema, uzywa go kazdy dres a jeszcz z 10 lat temu za siema dostawalo sie po lbie od dresow, bo kojazyli (jak dali rade kojazyc) z owsiakiem a co za tym idzie z"wszarzami i brudasami" Dlatego na przywitanie siema nigdy nie odpowiadam siema nigdy nie odpowiem siema, tylko zawsze czesc.

    Odkąd pamiętam, u mnie na podwórku mówiło się siema (siemasz, siemanko, siemasz z rana). A mam już ponad 4 dychy.

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Me_how Zobacz posta
    A najgorsze w tym, to że my za zapłaciliśmy.
    co?
    D800

  5. #15

    Domyślnie

    nie wiem o co w tym chodzi ale zgadlem 2/4

  6. #16

    Domyślnie

    Obejrzałem...

    Powiem szczerze ze jeśli tak ma wyglądać reklama dla Polski to ja się tej reklamy wypieram całym sercem...

    Owszem słówka są znane dla polaków, dobrze rozumiane, ale ludzie bez przesady, mamy wieeeeeeeeeele rzeczy i to sporo lepszych którymi możemy się szczyci a nie słowo "Zonk" albo "siema"

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez freefly Zobacz posta
    A mam już ponad 4 dychy.
    No i ja tez to pamietam z czasem jednak sie tak przestalo mowic i jak pisalem za siema mozna bylo zarobic.

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    No i ja tez to pamietam z czasem jednak sie tak przestalo mowic i jak pisalem za siema mozna bylo zarobic.
    Chyba w Twoich stronach. U mnie, przyznam nie spotkałem się, żeby ktoś za to dostał w dziób kiedykolwiek.

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fotograf58 Zobacz posta
    to Jurkowi Owsiakowi podczas WOŚP odpowiesz "cześć", dla mnie jest to kultowe powitanie Jurka i nie wyobrażam sobie inaczej mu odpowiedzieć.
    Dla mnie to "skrócone" powitanie R.R. "Sie macie ludzie"
    How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
    !BLOG

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez freefly Zobacz posta
    Chyba w Twoich stronach. U mnie, przyznam nie spotkałem się, żeby ktoś za to dostał w dziób kiedykolwiek.
    u mnie identycznie. Prędzej można było oberwać za odpowiedzenie "dzień dobry" w takiej sytuacji

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •