Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie DIRT session w Radomiu

    Zapraszam do komentowania i oglądania. Na zdjęciach głównie chłopaki z Radomia jak i z Lublina.

    1.


    2.


    3.


    4.


    5.


    6.


    7.


    8.


    9.


    10.


  2. #2

    Domyślnie

    Sesja fajna, ale wywaliłbym 10.
    | D600 + MB-D14 | 15-30mm f/2.8 | 50mm f/1.4 | 85mm f/1.8 | SB900 | GoPro | Lowepro |

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gregzorba Zobacz posta
    Sesja fajna, ale wywaliłbym 10.
    Dziękuję Ci bardzo za komentarz. Szkoda, że tak niewielu Forumowiczów na to się decyduje... Co do nr 10 to tak myślałem, że będzie kontrowersyjne. Brak ostrości na 98% kadru może powodować niechęć do tego obrazu ale coraz częściej akceptuje nieostrości jeśli tylko coś ciekawego na nich jest. Kadry dostają trochę dynamizmu a w tym przypadku dwóch riderów z 360-ką to raczej rzadkość. Z tego względu wstawiłem zdjęcie do setu. Pozdrawiam.

  4. #4

    Domyślnie

    Ale żadna z tych trójek nie jest złapana w sensownym momencie. Bocian ledwo za wybiciem, ten drugi koleś chyba nieco później, ale bez stylu sztuczka. Z całeo setu podoba mi się tylko jedynka choć widziałbym tam doświetlenie ridera chętnie. Na 3 i 4 nie widać hop, na 5 przeszkadza ucięte koło, nithing z 7 lepiej by się prezentował w kadrze jak 8 [choć tam pokusiłbym się o wycięcie fotopstryka].

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ebeb Zobacz posta
    Ale żadna z tych trójek nie jest złapana w sensownym momencie. Bocian ledwo za wybiciem, ten drugi koleś chyba nieco później, ale bez stylu sztuczka. Z całeo setu podoba mi się tylko jedynka choć widziałbym tam doświetlenie ridera chętnie. Na 3 i 4 nie widać hop, na 5 przeszkadza ucięte koło, nithing z 7 lepiej by się prezentował w kadrze jak 8 [choć tam pokusiłbym się o wycięcie fotopstryka].
    O widzisz. Tutaj dostaje inny punkt widzenia co tylko może pomóc. Sądzę, że ogólnie pijesz do tego, że dość ciasne są te kadry i nie widać do końca ani wybicia ani punktu lądowania. Szerokie kadry z całym torem jak na nr7 lub choćby z daną hopą lepiej przemawiają? Byc może racja ale znaczna większość tego typu zdjęć właśnie taka jest. Zazwyczaj mamy doświetlenie lampą i ciemniejszy krajobraz gdzie rider w zasadzie jest mało widoczny. Chcę zrobić i tego typu zdjęcia ale przy wieczornym, znacznie ciekawszym świetle. Tu w pełnym mega słońcu nie widziałem tego za bardzo. W każdym bądź razie dzięki wielkie za Twój punkt widzenia. Pozdrawiam.

  6. #6

    Domyślnie

    Nie twierdze, że kadry są za ciasne. Na czwórce na przykład można było kadrować niżej - znaczna część góry jest zbędna. Nie uważam, że jest jakaś jedna metoda typu "szerokie kadry, bo tak", zawsze byłem zwolennikiem kombinowania i lubię "niepospolite" zdjęcia. Po prostu czasami coś mi siada a czasami nie

  7. #7

    Domyślnie

    Tylko jedynka i szóstka, mimo nieciekawego nieba. Na reszcie zdjęć przeszkadza mi bałagan w tle, albo krzywy horyzont (prócz siódemki oczywiście).
    The pięćdziesiąt
    Chciałbym mieć kilka szkieł ostrych niczym kieł.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Megazordon Zobacz posta
    Tylko jedynka i szóstka, mimo nieciekawego nieba. Na reszcie zdjęć przeszkadza mi bałagan w tle, albo krzywy horyzont (prócz siódemki oczywiście).
    Krzywy horyzont tyczy się głównie nr9. Zabieg oczywiście przypadkowy ale świadomie zostawiony. Trik jest tak irracjonalny, że tu nawet horyzont fiksuje. Może nadinterpretacja z mej strony...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •