Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 27
  1. #11

    Domyślnie

    Jak masz małą kartę, to nie ruszają się wcale, bo czujnik pojemności się gubi (myśli, że karta jest prawie pełna)

  2. #12
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2004
    Miasto
    Dolny Śląsk
    Posty
    152

    Domyślnie

    ja mam 3 miesiące i też mi się drzwiczki nie ruszają
    Nikon D70, Nikkor AF-S 18-70 ED DX, Tamron 70-300 LD Macro, 50mm 1.8 Kingston 256mb i 1gb, SB800

  3. #13
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    A ja mam już trzeciego z kolei D70 i w każdym z nich klapka się ruszała, zarówno od strony zaczepu jak i od strony zawiasów, po prostu przy naciśnięciu palcem chowała się nieco wgłąb aparatu trzeszcząc przy tym nieco. Ale myślę że nie jest to zbyt wkurzające w porównaniu z chorobą martwych pikseli wyświetlacza, na którą D70-tki powszechnie cierpią (z moich trzech, dwa posiadały pojedyncze jaskrawo stale świecące piksele - czerwony i niebieski). Dodam jeszcze że w rękach miałem jeszcze kilka innych egzemplarzy D70 i dosłownie co trzeci był zarażony takimi pypciami. Uważam, że pakowanie takich tandetnych wyświetlaczy do bądź co bądź drogiego sprzętu i jeszcze pisanie w instrukcji, że tak może być to wg mnie robienie sobie jaj z klientów, tym bardziej, że nawet w o wiele tańszych modelach innych firm wady takie praktycznie nie wystepują.

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez edos
    ja mam 3 miesiące i też mi się drzwiczki nie ruszają
    No i mamy rówieśnika D70
    Wszystkiego dobrego z okazji urodzin
    Teraz to młodzież nawet z foceniem szybko zaczyna.
    No i oczywiście: Jak taki od D70 zaczyna, to na czym skończy?
    POzdro!
    D70|N AF-S18-70DX|N AF50/1,8D|SB-800|ML-L3|CF 1GB|Sherpa 600n|TLZ 2|MC MTO-11C A
    ŻONA to luksus - APARAT to konieczność!!!

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Robert W.
    nie jest to zbyt wkurzające w porównaniu z chorobą martwych pikseli wyświetlacza, na którą D70-tki powszechnie cierpią... (z ...Uważam, że pakowanie takich tandetnych wyświetlaczy do bądź co bądź drogiego sprzętu i jeszcze pisanie w instrukcji, że tak może być to wg mnie robienie sobie jaj z klientów, tym bardziej, że nawet w o wiele tańszych modelach innych firm wady takie praktycznie nie wystepują.
    Dla pewności zapytam:
    Masz na myśli wyświetlacz, czy matrycę?
    POzdro!
    D70|N AF-S18-70DX|N AF50/1,8D|SB-800|ML-L3|CF 1GB|Sherpa 600n|TLZ 2|MC MTO-11C A
    ŻONA to luksus - APARAT to konieczność!!!

  6. #16
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    Mam na myślioczywiście kolorowy wyświetlacz LCD na tylnej ściance aparatu. Oczywiście ktoś powie, że takie matwe piksele wyswietlacza nie przeszkadzają, bo nie ma to żadnego wpływu na jakość zdjęć i będzie miał rację. Mnie jednak wkurza, jeśli podczas przeglądania dopiero co zrobionych fotek, na środku monitorka świeci mi stale prosto w nos taki czerwony czy też niebieski pypeć. Pozdr.

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Robert W.
    Mam na myślioczywiście kolorowy wyświetlacz LCD na tylnej ściance aparatu. Oczywiście ktoś powie, że takie matwe piksele wyswietlacza nie przeszkadzają ....
    to chyba jestes pierwsza osoba, ktora ma taki problem bo do tej pory nikt tego nie poruszal, u mnie wprawdzie jest problem lekkiego migotania <
    Kod:
    Link został usunięty ze względu na jego niekompatybilność z nową wersją forum.
    > (zauwazylem ze objawia sie przy ciekich liniach) ale o deadach nikt nie pisal

  8. #18

    Domyślnie

    I ja jestem zaskoczony. Mialem w lapkach okolo 15 sztuk. Kilka z nich konfigurowalem po swojemu i na zadnym nie zauwazylem tej przypadlosci. Moze trafiles na takie zrodlo?

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin
    Moze trafiles na takie zrodlo?
    tzw. martwe zródło

  10. #20
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    Źródło: sklep, w którym "powinni tego zabronić", z dystrybucji Nikon Polska, każdy z aparatów całkowita nówka-prosto z pudełka.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •