Close

Zobacz wyniki ankiety: W tym tygodniu glosuje na zdjecie numer:

Głosujących
214. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1

    18 8,41%
  • 2

    25 11,68%
  • 3

    1 0,47%
  • 4

    129 60,28%
  • 5

    2 0,93%
  • 6

    22 10,28%
  • 7

    17 7,94%
Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 68
  1. #1

    Domyślnie Tydzień czwarty: 22-28 stycznia 2007

    1.

    autor: wizja
    ---

    2.
    II miejsce czwartego tygodnia - gratulacje!
    ---

    3.

    autor: glisek
    ---

    4.
    I miejsce czwartego tygodnia - gratulujemy!
    ---

    5.

    autor: jakubs
    ---

    6.
    III miejsce czwartego tygodnia - gratulujemy!
    ---

    7.

    autor: Keyser Soze
    ---

    Autorom nadeslanych prac dziekuje i przypominam o obowiazujacych w regulaminie ustaleniach co do masy pliku i wymiarow zdjec.

  2. #2

  3. #3
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    czekałem na to. Fotograficzna "średnia" fotek lepsza niż w zeszłym tygodniu. Tym razem zdecydowanie cięższy wybór. Kilka równorzędnych prac. Nie zagłosowałem, musze na spokojnie jeszcze raz powrócić i wtedy spełnię ten obywatelski obowiązek
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  4. #4

    Domyślnie

    zaglosowalem na faworyta
    p.s moze jakas nagroda dla "trafiajacych" w faworytow
    Jeśli nachodzi mnie ochota by zrobić coś wielkiego, siadam chwilę w kącie i czekam aż mi przejdzie

  5. #5

    Domyślnie

    ja, jak zwykle na faworyta nie zagłosowałem (bo w ogóle jeszcze nie zagłosowałem) i aż się boję, że nie zagłosuję ...
    a po czym poznaje się faworyta...?

  6. #6

    Domyślnie

    hmm też miałem problem z wyborem, ale wybrałem... głos oddany
    .:[nikon][nikkor][tamron][m42][cokin][lowepro][manfrotto][gimp][ps4][ubuntu][7]:.
    .:KORAB:.

  7. #7

    Domyślnie

    a w tym tygodniu rozstrzygnac problem pomogla nastepujaca strategia: wstyepny przeglad zdiec - stwierdzenie potencjalnych kandydatow, kolejny - ograniczenie wyboru do 2 sztuk...a potem przewijanie ekranu dosc szybkokilka razy i zanotowanie w pamieci, ktore zdiecie jednak bardziej przyciaga i powoduje, ze chce sie przewijanie zatrzymac

  8. #8
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    w tym tygodniu brak faworyta. będą dość równo rozłozone głosy (jestem ciekaw jak bardzo?), 2 zdjęcia słabsze, reszta co najmniej dobra.
    taki mam problem, że nie zagłosuję ... bo się nie mogę zdecydowac na jakieś z dwóch. Rzucić monetą?
    żartowałem. głos oddany. Komentarz - jak zawsze za tydzień, po zamknięciu głosowania.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  9. #9

    Domyślnie

    mam swojego faworyta boję się na niego głosować, bo jest w nim bałwochwalcza siła, która rzuca mi wyzwanie...
    ciekawe, czy nadchodzące dni nie zmienią mojej postawy? ale zagłosuję już teraz

  10. #10

    Domyślnie

    Faktycznie trudny wybór, jednak po paru szybkich przewinięciach połączonych w fazie końcowej z głębszą myślówą można wybór zawęzic i następnie ... skoro obywatelski obowiązek wzywa Panie Prezesie melduje; zadanie wykonane! Głos oddany

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •