Close

Zobacz wyniki ankiety: W tym tygodniu glosuje na zdjecie numer:

Głosujących
214. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1

    18 8,41%
  • 2

    25 11,68%
  • 3

    1 0,47%
  • 4

    129 60,28%
  • 5

    2 0,93%
  • 6

    22 10,28%
  • 7

    17 7,94%
Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 68 z 68
  1. #61

    Domyślnie

    Nie bylem zaskoczony wynikiem, choc trzeba przyznac ze dominacja zwycieskiej fotki (60% glosow) jest imponujaca.
    Pozdrawiam, Lolas

  2. #62

    Domyślnie

    wizja no to jesteśmy kwita, bo mi się też Twoje z tego tygodnia wydaje gorsze , szczere mówiąc oceniłem je wewnętrznie jeszcze gorzej niż zasłużyłeś, bo uznałem tę błękitną linię wody w prawej połówce zdjęcia za nieumiejętnie podkręconą w komputerze, niezły jestem, co... przepraszam za to. Co do dosłowności, to nie zgodzę się, sam wymieniłeś kilka znaczeń... Nawiasem mówiąc byłem ostatnio na Twojej stronie; super, byłem pod wrażeniem i z pewnością wpadnę tam jeszcze

    jchyra mimo, iż głosowałeś nie tyle na zdjęcie, co na kategorię, to i tak traktuję to jako ogromny komplement , a powiedz jaka to ulubiona kategoria? Dagerotyp????

  3. #63

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jakubs Zobacz posta
    jchyra mimo, iż głosowałeś nie tyle na zdjęcie, co na kategorię, to i tak traktuję to jako ogromny komplement , a powiedz jaka to ulubiona kategoria? Dagerotyp????
    dosłownie "naszą dziedzinę fotografii" bo
    moją ulubioną kategorią jest ulubiona kategoria mojej żony
    czyli zdjęcia z opowieścią i to najlepiej taką w której każdy znajdzie coś innego

  4. #64

    Domyślnie

    adminie ... nie chcę nic sugerować, ale chętnie dowiedziałbym się na kogo głosowałem ...

  5. #65

    Domyślnie

    "pomyłka", można zrobic kilim
    Ostatnio edytowane przez szymony ; 05-02-2007 o 18:37
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  6. #66

    Domyślnie

    chyba się mylisz, ale ja na to zdjęcie nie głosowałem. Głosowałem na to, które zdobyło jeden głos, mój głos... i dlatego jestem taki ciekawy

  7. #67

    Domyślnie

    Autorów pierwszej trójki zgodnie z regulaminem i tak narazie nie poznamy . Ale ciekawa jestem autorów pozostałych zdjęć .
    Pojawiam się i znikam...

  8. #68

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jakubs Zobacz posta
    chyba się mylisz, ale ja na to zdjęcie nie głosowałem. Głosowałem na to, które zdobyło jeden głos, mój głos... i dlatego jestem taki ciekawy
    Dzieki Jakubs
    to bylo moje zdjecie
    jak widac szansy na miejsce w kalendarzu nie mam w tym roku
    Jeśli nachodzi mnie ochota by zrobić coś wielkiego, siadam chwilę w kącie i czekam aż mi przejdzie

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •