Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Ulubiony fotograf i sesja zdjęciowa

    Witam!!
    chciałabym dowiedzieć się, kto jest Waszym ulubionym fotografem, jednocześnie proszę o krótkie wyjaśnienie dlaczego, co urzekło was w jego dziełach, może coś o samym fotografie?

    drugie pytanie odnoszę do Waszej ulubionej sesji zdjęciowej (artystycznej, modowej), jakiś link do zdjęć i ponownie dlaczego akurat ta sesja, jak ją interpretujecie, co wnosi do waszej twórczości, życia.

    Jestem po prostu ciekawa waszych upodobań, na kim się wzorujecie, jak postrzegacie sztukę.
    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Czy fotografia produktowa to jeszcze sztuka?

  3. #3

    Domyślnie

    z tych dobrych jest
    ćwik, lach, obara, waszkiewicz, czasem klimaszewski - ale to nie sztuka, wiec pewnie się nie liczy

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ryszkut Zobacz posta
    z tych dobrych jest
    ćwik, lach, obara, waszkiewicz, czasem klimaszewski - ale to nie sztuka, wiec pewnie się nie liczy
    Tak samo plus White smoke studio, Nachtwey.

  5. #5

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Michał Jędrak Zobacz posta
    Ja wprost uwielbiam Michała Jędraka
    Ja tez o nim slyszalem, podobno skromnosci mu tylko pozazdroscic..

  7. #7

    Domyślnie

    Jakoś nie siedzę w polskiej fotografii i bardziej inspiruje mnie era analogowa - czyli zdjęcia autorstwa Jean Loup Sieffa, Helmuta Newtona czy Richarda Avendona, chociaż duże wrażenie robią na mnie fotografie Davida La Chapelle, chyba to chyba za sprawą szokującej estetyki

  8. #8

    Domyślnie

    Jest ich tylu, że wymienię jednego - Jan Bułhak. Dlaczego? Bo go nazywano ojcem polskiej fotografii, a ojca należy kochać.
    sprzęt: fotografuję sercem

  9. #9

    Domyślnie

    @Jędrula: bardzo mądra sygnaturka.

    Dla mnie: sporo by tu wymieniać, żeby kogoś nie pominąć napiszę tylko, że przede wszystkim liczy się dla mnie treść, w której odbija się autor. Niecierpię nudy, plastiku, poprawności w sensie: wymizianych kaderków. Dotyczy to także fotografii modowej. Generalnie lubię to, w czym można dojrzeć serce, magię, ale nie "niegźetśne dźefcinki s paphierosem ou querva" z maxmodels albo poplamione "czerwoną farbom a la krev", bo to mało ma z magią wspólnego. Jeśli chodzi o fotografów modowych, dla mnie niezmiennie mistrzem pozostaje Marcin Twardowski.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •