Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25

Wątek: Cokin

  1. #11

    Domyślnie

    Juz zalatwione dzieki bardzo

  2. #12

    Domyślnie

    A tak na marginesie dodam, ze firma Raysfoto jest godna polecenia. Tylko poprzez moje niedopatrzenie informacja do nich nie dotarla. Cala transakcja przebiegla doslownie w ciagu 24h. Zamowienie o godzinie 13, a juz o 12.45 dzien pozniej przesylka w raczkach
    Polecam.

  3. #13

    Domyślnie

    czy jest sens stosowania filtrow do D70? MAm cockina i zastanawiam sie nad sprzedaza bo ich prawie wca;le nie uzywam.

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez vuki
    czy jest sens stosowania filtrow do D70? MAm cockina i zastanawiam sie nad sprzedaza bo ich prawie wca;le nie uzywam.
    A co masz? Za ile chcesz sprzedać i czemu tak drogo?
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  5. #15

    Domyślnie

    spot incolor (060)
    gradual B1 (122)
    circual pola (164)
    gradual G1 (120)
    diffuser2 (840)
    radial zoom (185)
    grey nd 4x (153)
    star 4x (057)
    cofe. +1 2/3blue 80B (021)
    sunset 2 (19
    wszystkie system P
    ponaddto polowkowy czerwony system PPL pasyjacy do Cockina
    oraz 2 oslony przeciwsloneczne + uchwyt + redukcje na 52 i 62 mm
    WSZYSTKO W STANIE IDEALNYM jedynie pudelka troche starte od pocierania sie w torbie. Niektore uzylem ze 2,3 razy.
    Cena w zaleznosci ile chcesz. Najdrozszy jest polar dalem za niego 350zl.
    Teraz moge 100 opuscic, pozostale od 30-50 zl.

  6. #16

    Domyślnie

    Gdzie kupić filtry Cokin i mocowanie do obiektywu.

    Aha i jeszcze jedno pytanie jeśli mam obiektyw o mocowaniu filtra 67 to czy ten rozmiar montowania będzie pasował do innego obiektywu o średnicy 52 mm bo taki rozmiar ma 50

    Grzegorz
    ---------------------
    Co Cię nie zabije to Cię wzmocni...

  7. #17

    Domyślnie

    Gmoszkow, na gieldzie w Stodole mozna za przystepne pieniadze kupic najrozniejsze przejściówki [pierscienie]

  8. #18

    Domyślnie

    Do kazdej srednicy obiektywu musisz miec redukcje, ktora pasuje tylko do danej srednicy. W twoim przypadku musisz kupic 52 i 67. Pozostale rzeczy w Cokin'ie sa uniwersalne czyli uchwyt, oslony przeciwsloneczne, filtry (ktore sa najdrozne). JEdnym slowem wymieniajac obiektyw o innej srednicy kupujesz dana redukcje za 30-40 zl i wszystko inne pasuje.

  9. #19

    Domyślnie

    posluchajcie a czy ten polar dla rozmiaru 82mm to jakis dobry jest czy badziew i jak on dziala ?
    d700 d3 14-24 28 35 50 85 135

  10. #20

    Domyślnie

    nie znam testow ale jesl to sa zestawy uzywane przez profesjonalistow i polar kosztuje 400 zl to chyba cos o tym swiadczy! Jedyne co musisz wziasc pod uwage to ze system P jest chyba do .... teraz nie wiem czy do 85 powyzej tej granicy jest Pro.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •