Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Jakas alternatywa dla Sigmy 80-400 4.5-5.6 OS?

    Znacie moze cos w podobnej cenie i z podobnymi parametrami dla Nikona? Z tego co widze to jest jedyne szklo tego typu dla Nikona w tym przedziale cenowym? AHa i moze ktos wie gdzie najlepiej kupic takie cos?

    Pozdrawiam
    D3-sta|16-85VR|105VR

  2. #2
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    Jest jeszcze Nikkor 80-400VR - droższy od Sigmy i Tokina ATX80-400/4,5-5,6 znacznie tańsza od Sigmy.

    Pozdrawiam:
    Andrzej

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Andrzej100
    Jest jeszcze Nikkor 80-400VR - droższy od Sigmy i Tokina ATX80-400/4,5-5,6 znacznie tańsza od Sigmy.

    Pozdrawiam:
    Andrzej
    Dzieki za odzew.

    Cena VR-ki jest ponad 1k wieksza, a obiektyw z taka ognizkowa bez stablizacji jest bezuzyteczny, chyba ze ktos sie zaprze, albo pojedzie na iso1600 . Ah te mozliwosci wyboru, jak zwykle zadne
    D3-sta|16-85VR|105VR

  5. #5

    Domyślnie

    no przestań ! Ja nadal focę na AFS300F4 + TC 1.7 (czyli 500mm) a jedyne VR to mój stalowy uscisk
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  6. #6

    Domyślnie

    na siłownię najtaniej karnet wykupić
    Pozdrawiam
    NIKON F100 / MB15 / TOKINA 28-80 2.8 AT-X PRO / METZ 54 MZ 3 / LOWEPRO NOVA 3 AW / MF 680 B / MF 234 RC

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rocznik70
    no przestań ! Ja nadal focę na AFS300F4 + TC 1.7 (czyli 500mm) a jedyne VR to mój stalowy uscisk
    Ja walcze z Sigma i na 300mm to moge zapomniec o foceniu jak nie ma slonca (a to u nas nie czesto), nie mam tez stalowego uscisku, jak widze jakis ciekawy obiekt to mi tak konczyny dygoca, ze sam nie wiem jak na tych fotkach cokolwiek widac. Mam VR-a (24-120) i wiem, ze to jest niezastapiony elemet mojego focenia. Statyw jest dobry na pstrykanie noca, albo kiedy sie ma czas na self-timer, bo jak na statywie wykadruje to przycisniecie spustu juz rusza cala konstrukcja i na 1/30 nie zrobie . Poza tym nie lubie biegac ze statywem po parku, bo sie ludziska dziwnie patrza

    Pozdrowienia
    D3-sta|16-85VR|105VR

  8. #8

    Domyślnie

    przyznam że wspomagam się błyskiem, ale to ogranicza czas do 1/500 ( a ogniskowa po cropie 750mm)
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez arra
    Cytat Zamieszczone przez Andrzej100
    Jest jeszcze Nikkor 80-400VR - droższy od Sigmy i Tokina ATX80-400/4,5-5,6 znacznie tańsza od Sigmy.

    Pozdrawiam:
    Andrzej
    Dzieki za odzew.

    Cena VR-ki jest ponad 1k wieksza, a obiektyw z taka ognizkowa bez stablizacji jest bezuzyteczny, chyba ze ktos sie zaprze, albo pojedzie na iso1600 . Ah te mozliwosci wyboru, jak zwykle zadne

    Jakoisc kosztuje i nie ma mozliwosci kompromisu.
    Pozdrawiam
    Jacek
    _____________

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jmj
    Cytat Zamieszczone przez arra
    Cytat Zamieszczone przez Andrzej100
    Jest jeszcze Nikkor 80-400VR - droższy od Sigmy i Tokina ATX80-400/4,5-5,6 znacznie tańsza od Sigmy.

    Pozdrawiam:
    Andrzej
    Dzieki za odzew.

    Cena VR-ki jest ponad 1k wieksza, a obiektyw z taka ognizkowa bez stablizacji jest bezuzyteczny, chyba ze ktos sie zaprze, albo pojedzie na iso1600 . Ah te mozliwosci wyboru, jak zwykle zadne

    Jakoisc kosztuje i nie ma mozliwosci kompromisu.
    Bardziej mi zalezy na funkcjonalnosci niz na jakosci, wiec spokojnie zaakceptowalbym 70-300G VR za np. 1000PLN
    D3-sta|16-85VR|105VR

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •