Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Bańki mydlane nocą

    W ubiegłym roku późnym wieczorem zobaczyłem taką oto zabawę na Krupówkach:



    1


    2


    3


    4


    5


    6

  2. #2

    Domyślnie

    Bańki zobaczyłeś ale ostrości to tu raczej nikt nie zobaczy

  3. #3

    Domyślnie

    zestaw gniotów
    nic więcej mi się nie nasuwa

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    "Panowie, to masakra jakaś jest."

    Fistach

    __________

    A na poważnie - zero ostrości, nieudolne próby panoramowania, o WB i innych szczegółach nie wspomnę, bo i po co... Kosz.
    D90 | N 18-105 VR | N 50 1.8 D | SB-700 | Velbon Sherpa 600R | Lowepro Inverse 200 AW

  6. #6

    Domyślnie

    telly, wypada miec nadzieję, ze od ubiegłego roku podszkoliłes nieco podstawowy warsztat.
    Pokaz zatem cos pierwszej świeżosci.
    I'm not always right, but I'm never wrong...

  7. #7

    Domyślnie

    Trochę mnie dziwią komentarze kolegów...
    A co ma ostrość do dobrego zdjęcia? Czy to jakiś wymóg?
    Czy zawsze wszystko ma być wypierdziście ostre, z idealnym histogramem, z "ekierkowym" trójpodziałem i zerowym szumem?
    Kolega zaprezentował tu bardziej malarską stronę fotografii. Jedyne do czego można się przyczepić to dział. Ja bym to dał do abstrakcji i tak właśnie potraktował tą serię.
    Jeżeli miałbym wskazać najlepsze foty to chyba byłyby to 5 i 6, ale trochę inaczej skadrowane
    Ja bym nie przekreślał tego tematu fotograficzno-malarskiego tylko rozważył go ponownie (z innym kadrowaniem).
    D40 | 18-55 | SD-2GB | UV-52mm | Trumny z tektury falistej | Patenty | Nikon? | Ostre Koło | RENTANAL

  8. #8

    Domyślnie odp

    W stu procentach zgadzam się z doktorem Skibkiem. fotografia to nie tylko wzorowe iso.
    6 jest ok
    Nikon plus oczy plus graty

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Skibek Zobacz posta
    Trochę mnie dziwią komentarze kolegów...
    A co ma ostrość do dobrego zdjęcia? Czy to jakiś wymóg?
    Czy zawsze wszystko ma być wypierdziście ostre, z idealnym histogramem, z "ekierkowym" trójpodziałem i zerowym szumem?
    Kolega zaprezentował tu bardziej malarską stronę fotografii. Jedyne do czego można się przyczepić to dział. Ja bym to dał do abstrakcji i tak właśnie potraktował tą serię.
    Jeżeli miałbym wskazać najlepsze foty to chyba byłyby to 5 i 6, ale trochę inaczej skadrowane
    Ja bym nie przekreślał tego tematu fotograficzno-malarskiego tylko rozważył go ponownie (z innym kadrowaniem).
    no, to teraz Autor zdjeć pomyśli, że jest artystą bo malarskie wizje, których sam zapewne nawet się nie domyślał kolega skibek mu dostrzegł był w fotach...

    foty niestety są tak słabe, że spokojnie można je pokazać jako przyklad tego, jak nie powinno się robić zdjęć.
    kadrowanie FATALNE
    brak panowania nad podstawowymi funkcjami aparatu.
    warsztat zerowy.
    kompozycyjnie kulawo.
    odwzorowanie tematu w fotach - porażka.

    Kolego skibek - między "ekierkowym trójpodziałem", czy "wypierdziście ostrym" zdjęciem a tym tutaj jest jeszcze całe morze możliwości. tu mamy brzeg, którego dawno nikt na tym forum nie odwiedzał. tak słabych zdjęć dawno tu nie widziałem. jesli te foty Cię czymś ujęły, to błagam wyjaśnij mi czym, bo nie wierzę, że pisałeś to na trzeźwo.

    pozdrawiam.

    ps. do Autora zdjęć - next time, odłóż temat na tydzień i jesli po tym czasie nadal uznasz je koniecznie musisz pokazać je światu, to dopiero wtedy to zrób. po mojemu umieszczenie ich na forum to efekt impulsu, a nie przemyslanej decyzji.
    Tobie się te zdjęcia podobają?
    Ostatnio edytowane przez nonnatus ; 16-05-2011 o 01:07
    zwierciadlanki: D800 D750 D3 D300 F65
    nikkory: 14-24/2.8 20/2.8 28/2.8 50/1.8 70-200/2.8 VR
    manual: zenitar 16/2.8 fish, helios 44/2
    SB900 frotto cokin lowepro epson L800

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •