Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Lwów BW

  1. #1

    Domyślnie Lwów BW

    Z niedzielnej wycieczki po Lwowie. Mam nadzieję, że w drugiej fotce nie przedobrzyłem Ciekawy jestem Waszych opinii.

    Nr 1. Brama obok katedry św. Jury


    Nr 2. Cmentarz Orląt Lwowskich

    Z6II | N 14-30 | N 24-70 | S 8 + FTZ + Nodal Ninja R10

  2. #2

    Domyślnie

    Hmmm, no nie wiem.. pierwsze na pewno na nie (krzywe, nieostre), drugie już lepiej..

  3. #3

    Domyślnie

    Z tej bramy powinno być widać Lwów, nie widać. Poza tym zdjęcie nie jest krzywe tylko przy szerokim kącie pamiętać należy o płaszczyźnie prostopadłej do osi obiektywu, a jeśli nie to potem skorygować. Drugie to świetny kadr, obróbka fe.
    Pozdrawiam
    Grzegorz
    NX11

  4. #4

    Domyślnie

    2 mi się nawet widzi, dosyć fajna obróbka b&w, ale 1 jak cudowna by nie była to odpada, bo jest za mocno nieostra.

  5. #5

    Domyślnie

    Dla osób wrażliwych nam tez wersję lajtową dwójki. Ale w pierwszej wersji ze względu na specyfikę tego miejsca taki efekt był zamierzony.


    Oczywiście wszystkie składane z kilku w HDR. No i w pierwszej coś musiałem schrzanić.
    Z6II | N 14-30 | N 24-70 | S 8 + FTZ + Nodal Ninja R10

  6. #6

    Domyślnie

    W 1 ostrość gdzieś sobie poszła a co do 2 to się nie wypowiadam bo nie wiem.

  7. #7

    Domyślnie

    Ja jestem za dwójką, a chociaż ta druga wersja dwójki deczko lepsza, to chyba nadal zbyt wyostrzona i wygładzona mi się wydaje...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •