Close

Strona 45 z 45 PierwszyPierwszy ... 35434445
Pokaż wyniki od 441 do 445 z 445
  1. #441
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 771

    Domyślnie

    OK, przedstawie więc wersję PRO.
    Kombinuje tylko ciuchy dla modelek. Zamiast stylistki mam na myśli pewną Anię z przebogatą szafą. Sukienki w sam raz na dworskie i pałacowe wnętrza. Tylko Ania jest teraz w ... Chinach i jakoś nieśpiesznie odpisuje na SMSy. Nie podjęła decyzji.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  2. #442

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    OK, przedstawie więc wersję PRO.
    Kombinuje tylko ciuchy dla modelek. Zamiast stylistki mam na myśli pewną Anię z przebogatą szafą. Sukienki w sam raz na dworskie i pałacowe wnętrza. Tylko Ania jest teraz w ... Chinach i jakoś nieśpiesznie odpisuje na SMSy. Nie podjęła decyzji.
    Jacku, pamiętaj w takim razie o fryzjerce.

    Ania - fajnie gdyby mogła

  3. #443
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 771

    Domyślnie

    Ania wreszcie potwierdziła mozliwość swojego udziału, choć nie gratis. Fryzjerka też załatwiona.
    Info i zapisy oczywiście w nowym watku http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=186369
    Prosze się pilnie zapisywać
    Mam nadzieję, że wasze deklaracje to nie tylko deklaracje, bo taka cena pleneru może zabić frekwencję i może imprezy nie być. Bardzo się łamałem nad tą kalkulacją.

    Ostatnio kilka osób dorzuciło mi zdjęcia do galerii z Kręgla. Ale nadal to co tam mam to nie komplet zdjęć.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  4. #444
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 771

    Domyślnie

    Uwaga. Warsztaty z fetishem.
    Info tutaj: http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=200856

    Mam do was prośbę, by nadgonić zaległości.
    Chciałbym byście wystawili komentarze po plenerze w Kręglu. Wiadomo, szewc bez butów chodzi i najmniej dbam o swoją własną www. Na razie jest pod testowym adresem, ale po zapełnieniu danymi, galeriami itd przepnę pod normalny adres, to co napiszecie nie przepadnie po przenosinach.

    Komentarze poplenerowe (takie bardziej rozbudowane, nie zdawkowe) proszę na www.new.jjstudio.pl/page.php?id=5 najlepiej z nickiem z naszego forum, z nikoniarzy. Przy okazji można się zapisac do newslettera, będe rozsyłał info o kolejnych plenerach i kursach czy warsztatach www.new.jjstudio.pl/newsletter.php?id=4
    Mam tez stronę na FB: www.facebook.com/jjstudiopl i tam tez możecie sobie popisać co chcecie
    Galeria poplenerowa: www.galeria.jjstudio.pl/categories.php?cat_id=11 . Backstage mają swój podkatalog. Daliście sporo zdjęć, to prawda, ale nie wszyscy. Parę osób nie dało.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 01-02-2012 o 17:16
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  5. #445
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 771

    Domyślnie

    Ponad rok minął od tej dość masowej imprezy. Teraz robię kolejną, podobną.
    Prawdopodobnie w Wiktorowie, ostatnie dni września: http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=211435
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

Strona 45 z 45 PierwszyPierwszy ... 35434445

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •