Close

Strona 11 z 45 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 445
  1. #101

    Domyślnie

    Czesc zastanawiam sie nad plenerem... Mieszkam obecnie w Anglii... Moge przyleciec do Bydgoszczy lub Gdańska... Czy moglabym sie z kims zabrac autem? Musze szybko podjac decyzje, bo loty bardzo drozeja. Jesli ma ktos wolne miejsce w aucie to prosze podajcie dzien i godzine planowanego wyjazdu, (poniewaz np. 2.06 do Bydgoszczy przylot mam dopiero na godz. 22). Do Gdanska mam kilka mozliwosci przylotu. Ewentualnie w gre wchodzi jeszcze lotnisko w Poznaniu...Katowicach.. Pozdrawiam Kasia

  2. #102

    Domyślnie

    Podejrzewam że na pewno ktoś Cię zabierze i możesz w ciemno rezerwować bilet
    Sam niestety auta nie posiadam i też do kogoś uśmiechał się o transport będę, ale chyba nigdy nie było z tym problemu.

    Na plener pewnie zjeżdżać się będziemy od czwartku gdzieś w godzinach popołudniowych.
    Wychowany na Fuji...

    Obecnie - "jedną nogą" w Nikonie... =]

  3. #103

    Domyślnie

    ja bede jechac sam autem w czwartek, pewnie okolo godziny 14stej, caly czwartek mam wolny wiec w kwestii godziny wyjazdu jestem luźny w biodrach, do mojego auta moge zabrac 3 osoby.
    500px.com/kubasikorski

  4. #104
    Oszczędny w słowach Awatar matteo_
    Dołączył
    10 2008
    Miasto
    Sieradz/Poznań
    Posty
    104

    Domyślnie

    Ja także muszę niestety zrezygnować. Proszę wykreślić mnie z listy. Przepraszam za zamieszanie.
    D300|Z 16 f/2,8|N 24-70 f/2.8G|N 180 f/2.8 ED|SB-900

  5. #105

    Domyślnie

    Proszę mnie dopisać - biorę wszystkie atrakcje
    Będzie ktoś jechał z okolic Olsztyna? Może się jakoś razem zbierzemy bo sam kierowca to smutno jakoś... Mogę być i pasażerem i kierowcą.

    I plakietkę poproszę Paulina - Olsztyn.

    Jutro wpłacę całość.
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  6. #106
    Oszczędny w słowach Awatar mariuszstr
    Dołączył
    08 2009
    Miasto
    Zalesie k Szubina
    Posty
    33

    Domyślnie

    Proszę mnie dopisać na full opcję
    mariuszstr-Mariusz Bydgoszcz
    Nikon D90, NK 18-105, SB-900, N 50 1.8 ,NK 70-300 VR

  7. #107

    Domyślnie

    Przelew poszedł.
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  8. #108

    Domyślnie

    Jeśli ktoś potrzebuje to chętnie zabiorę z Bydgoszczy w czwartek. Godzina do ustalenia.
    Wolne 3 miejsca.
    Oferuję luksusowe miejsca w nieluksusowym aucie

  9. #109

    Domyślnie

    To ja proszę o rezerwację jednego miejsca, gdyż nie wiem, czy wypali pomysł wspólnej podróży autem z Warszawy.

  10. #110
    Agata_P
    Gość

    Domyślnie

    Proszę o dopisanie do Filip_Torz +1 + id, na całość, wpłata pójdzie dzisiaj/jutro.

Strona 11 z 45 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •