Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22
  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    W-wa/3miasto
    Posty
    95

    Domyślnie Plecak Benro Beyond 400N opinie

    Czy jest może jakiś użytkownik wspomnianego plecaka na forum i mógłby się podzielić wrażeniami?
    http://filtersxchange.multiply.com/p...ackpack_Series
    http://allegro.pl/plecak-foto-benro-...553194429.html
    Mam kaburę tej firmy i jestem z niej bardzo zadowolony. Ale niewiele jest info w sieci na temat tych plecaków.
    cała szafa puszek i zawalona piwnica słoikami

  2. #2

    Domyślnie

    nie wiem, nie znam, ale wygląda ciekawie....
    z tego co widzę jest dosyć płaski co sprawia że nadawałby się jako bagaż podręczny w tanich liniach typu ryanair
    maniak ciemniowy minoltowy
    ucyfrowiony przy użyciu D300, dopieszczony przy użyciu D500
    trochę lotniczych pstryków na www.waldemarkowalski.pl
    spotter.pl

  3. #3

    Domyślnie

    Ja jedyne co, to oglądałem w sklepie i powiem, że jakościowo i funkcjonalnie robił bardzo dobre wrażenie. Nie miałem okazji przetestować go dokładniej, bo w końcu zdecydowałem się na bardzo podobny plecak z oferty Tamraca. Wygrał dodatkowym dostępem do komory foto z drugiej strony oraz przyjemniejszym designem (Benro na plecach wyglądał jak wielki klocek) Ale jeśli masz wątpliwości odnośnie jakości, to raczej nie masz się czego obawiać. Choć może ktoś kto użytkuje go od jakiegoś czasu mógłby powiedzieć coś więcej na temat trwałości.
    D90 | N18-105 | N35/1.8 | N85/1.8 | S8/3.5 | S10-20/4-5.6 | N622II | YN560 | RF602

  4. #4

    Domyślnie

    Od niedawna mam plecak B400. Funkcjonalnie jest OK, 2 komory, ustawialne przegródki wewnątrz tej większej na aparat i obiektywy, wygodny system mocowania statywu oraz boczny dostęp do aparatu. Design rzeczywiście trochę 'walizkowaty', ale jakościowo nic mu nie można zarzucić.

  5. #5

    Domyślnie

    Też czaję się na ten plecak, bo jest na niego promocja w jednym z krakowskich sklepów. Widzę, że same opinie na plus

  6. #6

    Domyślnie

    Witam forumowiczów. Forum przeglądam już od paru miesięcy, dziś postanowiłem zabrać głos. To mój pierwszy post, więc na początek pragnę wszystkich powitać.

    Mam pytanie odnośnie plecaka Benro Beyond 400N. W tym tygodniu będę leciał Ryanair i chciałbym zabrać ze sobą sprzęt foto do bagażu podręcznego. Zacząłem czytać wątki o plecakach i stąd wybrałem dwa plecaki spełniające wymogi "bagażu podręcznego" czyli Katę 3N1-30 i Benro Beyond 400N. W związku z tym czy ktoś mógłby podać jakie są wymiary zewnętrzne tego plecaka. Taka informacja o Kacie jest podana w innym wątku, a do Benro są wszędzie wymiary wewnętrzne. A może miał już ktoś możliwość wylotu z plecakiem tanimi liniami ?
    Ostatnio edytowane przez Dares ; 26-04-2011 o 18:33

  7. #7
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    W-wa/3miasto
    Posty
    95

    Domyślnie

    Wystarczył telefon do sklepu i mam wymiary: wysokość 44 cm, szerokość 30 cm, i głębokość 20 cm . Ja właśnie zamówiłem sobie Quicken 400N.
    Jak tylko dojdzie to zdam relacje.
    cała szafa puszek i zawalona piwnica słoikami

  8. #8

    Domyślnie

    W międzyczasie wysłałem parę emaili i dostałem takie informacje od dystrybutora:

    wysokość x szerokość x głębokość
    B 400N 44 x 30 x 20
    B 300N 40 x 28 x 20
    B 200 42 x 26 x 19

    Pewnie się kilku osobom przyda
    D90|N18-105|N70-300|do tego kilka mniejszych pierdół...

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pirko Zobacz posta
    Wystarczył telefon do sklepu i mam wymiary: wysokość 44 cm, szerokość 30 cm, i głębokość 20 cm . Ja właśnie zamówiłem sobie Quicken 400N.
    Jak tylko dojdzie to zdam relacje.
    O ten też pytałem: 51(wysokość) x 34(szerokość) x 23(głębokość).
    D90|N18-105|N70-300|do tego kilka mniejszych pierdół...

  10. #10
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    W-wa/3miasto
    Posty
    95

    Domyślnie

    Znalazłem taki test mniejszego brata plecaka z wątku
    http://www.swiatobrazu.pl/benro-beyo...aka-23648.html
    cała szafa puszek i zawalona piwnica słoikami

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •