Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1

    Domyślnie Teleobiektyw na Halę :-) Nikkor, Tamron, a może Sigma?

    Witam Serdecznie Wszystkich Nikoniarzy
    Mam D700, N35mm f/1.8, SB-900, a teraz szukam jakiegoś teleobiektywu na halę do foto-siatkówki W tej sytuacji potrzebny mi jest ostry i szybki AF. Mogę sobie pozwolić na Nikkora 70-200mm f/2.8, ale pytanie czy warto wydać te pieniądze? Czy nie lepiej kupić jakiegoś "kundla" I dlatego biorę właśnie pod uwagę Sigmę 70-200mm f/2.8 i Tamrona 70-200 f/2.8. Proszę o jakąś radę co wybrać i nie przepłacić?

    Pozdrawiam!

  2. #2

    Domyślnie

    Jeśli masz kasę na Nikkora, to nawet się nie zastanawiaj. Szkoda czasu.
    Jacek

  3. #3

    Domyślnie

    N70-200/2.8 raczej będzie najlepszy, Sigma (jak cztałem) gubi troche ostrość, ale to tylko opinia nie znającego się człowieka
    D90

  4. #4

    Domyślnie

    Do siatki, to na pewno nie Tamrona..
    FX+ FX + 20-35/2 + 50/1.4 + 85/1.8 + 70-200/2.8 VR

  5. #5

    Domyślnie

    Jak na siatke na FF to bym sklanial sie ku 300 2.8. Jeszcze zalezy na jakiej hali robisz ?? Czy jest to Plus Liga czy jakas 1 czy 2 liga siatkowki gdzie mozesz pozwolic sobie czesto na swobodne spacerowie po parkiecie ( oczywiscie w granicach rozsadku ).


    A dlaczego niby tamron nie ??
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
    Blog

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mancini Zobacz posta
    Jeszcze zalezy na jakiej hali robisz ??
    Dzięki za tak szybkie odp. Najczęściej jestem akredytowany, wiec mogę sobie swobodnie chodzić po hali a zdjęcia robię na LSK albo na jakiś większych imprezach typu Grand Prix. Oczywiście zdaje sobie sprawę, ze w przypadku pełnej klatki to nie będzie 200mm ale myśle ze starczy

  7. #7

    Domyślnie

    Jak nawet jestes akredytowany to nie zawsze mozna swobodnie chodzic To zalezy od rangi imprezy i od organizatorow. Ja siatke robie malo ( u mnie w miescie jest II liga ) i tak sedzie nie pozwala wchodzic wiecej niz na boisko od pilki recznej ( sa tacy co przymykaja na to oko, a sa tacy co gonia )

    I tu bedzie dobra 300, 200 to naprawde malo.
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
    Blog

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mancini Zobacz posta
    A dlaczego niby tamron nie ??
    Bo slimak jest szybszy ?

  9. #9

    Domyślnie

    Przy siatce nawet tego nie zauważysz
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
    Blog

  10. #10

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •