Close

Strona 46 z 171 PierwszyPierwszy ... 3644454647485696146 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 451 do 460 z 1709
  1. #451

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez TonyFalcon Zobacz posta
    To jest z EPNL Wilku?
    Nie, to było takie małe: http://www.glidezar.com/index.php?op...dzieje-obrazow

  2. #452

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez slavec Zobacz posta
    podoba się (za) murowany spokój na jedyneczce
    byłeś tak blisko, a nie podjechałeś na Żar?

  3. #453

    Domyślnie

    Aaa to to spotkanie, na którym nasz kolega Qna śmigał Foxem z Panem Jerzym Makulą
    D5000+Grip . N18-55VR . N55-300VR

  4. #454

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wilk325 Zobacz posta
    byłeś tak blisko, a nie podjechałeś na Żar?
    ...ja to do Bezmiechowej mam najbliżej,
    D300s,nikkor 18-300,sigma10-20,sigma17-70,sigma50-500,tc14,tc20,sb700,CelestronC8-S XLT 2000mm

  5. #455

    Domyślnie

    tak na wieczór
    D5000+Grip . N18-55VR . N55-300VR

  6. #456

    Domyślnie

    No niestety ale wywaliło mi z picasy prawie wszystkie foty, został mi tylko jeden album, w związku z powyższym na wszystkich (prawie) moich wpisach z fotami zrobił się totalny error, jeżeli jest jakaś możliwość przywrócenia fotek na pikasi to proszę o pomoc i wskazówki, jeżeli zaś nie to sam nie wiem, tak myślę, może ew. jakiś nowy (bezciśnieniowy) wątek lotniczy, bo ten przez moje przypadłości stal się nie co ,,dziurawy", proszę moda o rozstrzygnięcie, nie chciał bym żeby ten wątek w tej postaci straszył innych.

    Pozdrawiam:
    Sławek.
    D300s,nikkor 18-300,sigma10-20,sigma17-70,sigma50-500,tc14,tc20,sb700,CelestronC8-S XLT 2000mm

  7. #457

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez slavec Zobacz posta
    No niestety ale wywaliło mi z picasy prawie wszystkie foty, został mi tylko jeden album, w związku z powyższym na wszystkich (prawie) moich wpisach z fotami zrobił się totalny error, jeżeli jest jakaś możliwość przywrócenia fotek na pikasi to proszę o pomoc i wskazówki, jeżeli zaś nie to sam nie wiem, tak myślę, może ew. jakiś nowy (bezciśnieniowy) wątek lotniczy, bo ten przez moje przypadłości stal się nie co ,,dziurawy", proszę moda o rozstrzygnięcie, nie chciał bym żeby ten wątek w tej postaci straszył innych.

    Pozdrawiam:
    Sławek.
    przywrócimy foty, ale teraz trochę z czasem krucho
    po Axalp ( bo teraz mam plener modelkowy, później Ostrawa i muszę fotki obrobić na stronę ), jak już się wyrobię będziesz podsyłał mi po kolei nowe linki a ja pozamieniam.

  8. #458

    Domyślnie

    No to kilka z wczoraj, chociaż to 13.

    1.
    Rodzynek we flocie Ryanair

    2.

    3.

    4.
    Inauguracyjny lot nowego połączenia z LTN.

    5.

    6.

    7.
    Pozdrawiam
    Jacek
    "Skądkolwiek wieje wiatr, zawsze ma zapach Tatr"

  9. #459

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wilk325 Zobacz posta
    przywrócimy foty, ale teraz trochę z czasem krucho
    po Axalp ( bo teraz mam plener modelkowy, później Ostrawa i muszę fotki obrobić na stronę ), jak już się wyrobię będziesz podsyłał mi po kolei nowe linki a ja pozamieniam.

    ...o mamunciu, przecież to kupa roboty dla Ciebie, no cios po niżej pasa, nie spodziewałem się, dzięki, zmusiłeś mojego lenia do wysiłku i teraz będzie musiał od nowa wszystko wklejać na picase, ale idzie jesień, wieczorki coraz dłuższe...

    będę po woli to uzupełniał, nawał pracy pewnie sprawi że z naciskiem na ,,po woli", jeszcze raz dzięki za chęć pomocy !!!!
    D300s,nikkor 18-300,sigma10-20,sigma17-70,sigma50-500,tc14,tc20,sb700,CelestronC8-S XLT 2000mm

  10. #460

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez slavec Zobacz posta
    ...o mamunciu, przecież to kupa roboty dla Ciebie, no cios po niżej pasa, nie spodziewałem się, dzięki, zmusiłeś mojego lenia do wysiłku i teraz będzie musiał od nowa wszystko wklejać na picase, ale idzie jesień, wieczorki coraz dłuższe...

    będę po woli to uzupełniał, nawał pracy pewnie sprawi że z naciskiem na ,,po woli", jeszcze raz dzięki za chęć pomocy !!!!
    modzi na tym forum to nie tylko samo zło

Strona 46 z 171 PierwszyPierwszy ... 3644454647485696146 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •