Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20
  1. #1

    Domyślnie ThinkTank w Polsce

    Witam,

    Pojawił się dystrybutor ThinTanka w Polsce. Ceny może nie będą tak atrakcyjne jak w stanach ale
    będą pod ręką

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Dystrybutor jest z Krakowa ( 4idea sp. z o.o. ) , podobno będzie kilku przedstawicieli na Polskę na notopstryk.pl już są wprowadzone produkty nie ma jeszcze
    zdjęć.

  4. #4

    Domyślnie

    cenki rzeczywiście mało atrakcyjne

  5. #5

    Domyślnie

    a nieprawda, ceny nie sa niskie, ale sprzet Think Tanka generalnie tani nie jest

    porownalem ceny w notopstryk w stosunku do sklepow w UK w ktorych normalnie cos z Think Tanka kupowalem i jest podobnie, a czasem nawet taniej, np. pokrowiec przeciwdeszczowy kosztuje w pstryku 515zl, w UK 120 funtow

  6. #6

    Domyślnie

    Tak czy inaczej jest - wydaje mi sie ze jest to ogloszenie komercyjne - reklamujace dystrybutora wiec nie ten dzial. Ciekawa sprawa, ze pojawia sie ktos nowy na forum tylko po to zeby "powiadomic o wspanialej nowinie"
    Mam dzisiaj tyle roboty, ze nie wiem co olac pierwsze.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lazyboy Zobacz posta
    Tak czy inaczej jest - wydaje mi sie ze jest to ogloszenie komercyjne - reklamujace dystrybutora wiec nie ten dzial. Ciekawa sprawa, ze pojawia sie ktos nowy na forum tylko po to zeby "powiadomic o wspanialej nowinie"

    A to całe forum to nie jest reklama nikona?


    Dzięki o info o ThinkTanku

  8. #8

    Domyślnie

    Dokladnie... wiele razy na tym forum pojawialy sie pytania gdzie mozna kupic TT w Polsce, za kazdym razem odpowiadalem, ze sie nie da. Teraz jak jest to dobrze ze ktos informuje, bo inaczej bym po prostu nie wiedzial

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ramzey Zobacz posta
    A to całe forum to nie jest reklama nikona?
    A jest? Zreszta nawet jesli to ....NIKONIARZE.PL ... hmmm ....

    Zeby nie bylo, ze sie czepiam - sam uwazam torby i plecaki tej firmy za swietne - ale pozadek na forum powinien byc nieprawdaz ? I od tego jest osobny dzial GIELDA / OGLOSZENIA KOMERCYJNE.
    Mam dzisiaj tyle roboty, ze nie wiem co olac pierwsze.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lazyboy Zobacz posta
    Tak czy inaczej jest - wydaje mi sie ze jest to ogloszenie komercyjne - reklamujace dystrybutora wiec nie ten dzial. Ciekawa sprawa, ze pojawia sie ktos nowy na forum tylko po to zeby "powiadomic o wspanialej nowinie"
    no i sklep i użytkownik są z Wrocławia.... Do tego specjalnie założone konto żeby napisać temat o dystrybutorze. Pewnie pracownik notopstryk.pl
    Nikon FX

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •