Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Smile Black Berry 9700 Bold. Jak skopiować kontakty z gmail

    Cześć
    Po tym jak ustawiłem sobie hasło na blokadzie klawiatury i zapomniawszy go przez dziesięć prób nie dałem rady sobie przypomnieć mój telefon zresetował się i skasował WSZYSTKO.

    Już miałem jechać do psychologa jak okazało się, że gmail ma zsynchronizowane kontakty z tym black berry. Czyli wszystkie moje wpisy są podpięte pod skrzynkę gmail i dostępne normalnie przez kompa. Kłopot w tym, że pomimo tego, że konto gmailowe jest skonfigurowane w telefonie, synchronizacja z poziomu książki adresowej jest niedostępna. czyli jest "półprzeźroczysty" guzik z napisem "niedostępne".

    Jak to wiec zrobić, żeby moje kontakty przedostały si z konta gmail do mojego telefonu czyli tam gdzie ich miejsce?

    Typ z Ery powiedział mi, że można to jeszcze zrobić jakoś outlookiem z ms office ale ja tam nie widzę opcji jak.

    pomocy
    Ostatnio edytowane przez Radosso ; 07-04-2011 o 00:50
    Nie jest trudno zrobić takie zdjęcie, trudniej jest znaleźć takie miejsce
    D700 | D70s | Canon G9 | Nikkor 24-70mm 2.8 | Nikkor 16mm 2.8| Sigma 18-50 f2.8 | Sigma 70-300 f4-5.6 | SB800 | Manfrotto|

  2. #2

    Domyślnie

    Spróbuj zalogować się na swoje konto BIS (zakładam, że masz BIS) przez komputer i ustawić synchronizację na gmailu. Po tej czynności wyślij sobie serwice booki. Synchronizacja powinna "zaskoczyć". Sam używam BB z gmailem i właśnie z gmaila pobieram swoje kontakty.

    Jeśli masz jakieś pytania to pisz poprzez Blackberry Messengera, mój pin to: 2675816D
    Czasami nie odpisuję od razu gdyż nie mam czasu ale jak tylko będę wiedział jak to chętnie pomogę. Jeśli nie pasuje Ci kontakt przez messengera to pisz na maila: bbfora@yahoo.com

  3. #3

    Domyślnie

    Backupa się nie chciało zrobić to są takie kwiatki. Ja trzymam na dysku backup uaktualniany co 2 tygodnie. Zajmuje to 1 minutę i nie ma problemów. Poza tym generelanie muszę przyznać że nie rozumiem po co mając BB i BIS dokładać do tego synchro z gmailem

  4. #4

    Domyślnie

    hehe... Blackberry zadziałało tak jak je do tego stworzyli. 10 błędnych prób i wipe udządzenia. można i z Office- Blackberry czyta wizytówki. Wtedy przerzucasz wszystkie wizytówki np na kartę pamięci i otwierasz w Blackberry, spyta czy edytować, zapisać itp. Ale to chyba musisz każdą po kolei.
    2xD700, 2xSB910, Z 16 2.8, S20 1.8, T28-75 2.8,N 35 1.8, N50 1.4, 85 1.8, S 150 2.8
    NAKMUAY BLOG

  5. #5

    Domyślnie

    Skasowałem konto gmail na black berry, skonfigurowałem jej od początku i pstyk, działa
    Nie jest trudno zrobić takie zdjęcie, trudniej jest znaleźć takie miejsce
    D700 | D70s | Canon G9 | Nikkor 24-70mm 2.8 | Nikkor 16mm 2.8| Sigma 18-50 f2.8 | Sigma 70-300 f4-5.6 | SB800 | Manfrotto|

  6. #6

    Domyślnie

    a ja proponuje ustawić sobie opcje robienia automatycznej kopii danych Desktop Managerem. Przydaje się, jest jeszcze programik który można kupić w AppWorld (nie pamiętam nazwy), wtedy w przypadku gdy znowu pomylisz hasło i telefon zrobi wipe to automatycznie prześle ci kontakty i wiadomości na serwer z którego można dane odzyskać.
    2xD700, 2xSB910, Z 16 2.8, S20 1.8, T28-75 2.8,N 35 1.8, N50 1.4, 85 1.8, S 150 2.8
    NAKMUAY BLOG

  7. #7

    Domyślnie

    Tak wiem, kopia bezpieczeństwa to podstawa. Odkładałem odkładałem i w końcu stało się. Także niech to będzie przestroga dla innych.
    Nie jest trudno zrobić takie zdjęcie, trudniej jest znaleźć takie miejsce
    D700 | D70s | Canon G9 | Nikkor 24-70mm 2.8 | Nikkor 16mm 2.8| Sigma 18-50 f2.8 | Sigma 70-300 f4-5.6 | SB800 | Manfrotto|

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •